DESCRIERE JOB

Căutăm persoane organizate și stabile pentru postul de Mecanic Întreținere pentru clientul nostru ce își desfășoară activitatea în domeniul industriei alimentare.

Cerințe:
-Studii medii;
-Experiență profesională în zona de mecanic utilaje;

Responsabilități:
-Participă și răspunde de efectuarea activităților de întreținere și reparații din punct de vedere mecanic, hidraulic și pneumatic, în conformitate cu standardele tehnice, de calitate și de prescripțiile din documentația tehnică a utilajelor și echipamentelor tehnice din Proces/Ambalare;
-Efectuează intervențiile pentru întreținerea preventivă și corectivă a echipamentelor tehnice, testează functionarea echipamentelor după intervenții;
-În caz de incident, asigură depanarea totală sau parțială a echipamentului, cu scopul remedierii rapide a mașinilor;
-În caz de punere în funcțiune a echipamentelor noi, participă la montarea acestora și la elaborarea procedurilor de întreținere.

Clientul nostru oferă:
- Seriozitate și stabilitate;
- Salariu fix+ tichete 15 lei/zi lucrată
- Sporuri

Programul de lucru:
4 zile sch 1 – 6.30-14.30
4 zile sch 2 – 14.30 – 22.00
4 zile sch 3 – 22.00 – 6.30
4 zile - liber

Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta telefonic, de luni până vineri, în intervalul orar 09:00-17:00, la numărul de telefon 0770 954 353.

S.C. Agenția de Servicii Professional S.R.L. este înregistrata ca operator de date cu caracter personal. Având în vedere prevederile Regulamentului General privind Protecția Datelor Personale vă rugăm ca, înainte de a aplica la anunțul de angajare, să consultați pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/