Descriere job

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, companie producatoare de lubrifianti pentru industria auto, Operator productie.

Cerinte:
- Abilitate de lucru in mediu industrial si de executie a operatiilor repetive;
- Abilitate pentru lucrul in echipa (respect si loialitate fata de colegi, flexibilitate);
- Abilitate de lucru in mediu asistat de calculator.

Responsabilitati:
- Asigurarea incarcarii si descarcarii materiilor prime, materialelor si produselor finite vrac;
- Asistenta la fabricarea, ambalarea si livrarea produselor finite vrac;
- Ambalarea produselor in bidoane, butoaie de 1, 4, 5, 20 L;
- Paletizarea produselor finite;
- Participarea la inventarele materiilor prime si a produselor finite aflate la vrac;
- Utilizarea echipamentelor de imprimarea a etichetelor;
- Verificarea vizuala a starii tehnice a echipamentelor si utilajelor implicate in procesul de lucru, a marcajelor si inscriptionarilor echipamentelor.

Beneficii:
- Salariu motivational;
- Tichete de masa;
- Ore suplimentare platite dublu;
- Asigurare de sanatate, pentru angajati si copiii minori ai acestora;
- Transport asigurat sau decontat;
- Bonus anual de pana la 80% din salariu;
- Bonus de performanta;
- Prime de sarbatori de 75% din salariu;
- Prima de vacanta.

Poți aplica direct prin Adecco aici