DESCRIERE JOB

Candidatul ideal

- Cunostinte foarte bune PHP (framework Laravel) si MySql
- Cunostinte bune HTML, CSS, JavaScript, AJAX JQUERY, ANGULAR și NODEJS
- Persoana motivata, dinamica, de incredere
- Dorinta si capacitate de a invata
- Creativitate, organizare, responsabilitate, atentie la detalii
- Capacitate de a lucra in echipa

Descrierea jobului

- Implementeaza solutii si aplicatii web pentru platforma Undelucram.ro si pentru platformele internationale
- Dezvolta si optimizeaza solutii existente

Punct de lucru: B-dul Iuliu Maniu 7A, Cotroceni Business Center, Sector 6, Bucuresti

Despre Undelucram

Platforma ce gazduieste informatii despre mediul de lucru din Romania, informatii oferite de catre persoane ce interactioneaza sau au interactionat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul Romaniei. Platforma gazduieste, de asemenea, informatii de interes public din domenii diferite precum resurse umane, piata locurilor de munca, salarizare etc, informatii structurate atat sub forma de articole, cat si sub forma unor discutii de tip forum.

Platforma Undelucram este prezenta in cinci tari: Romania, Ungaria, Cehia, Grecia si Republica Moldova