Descriere job

Descriere job

Este important pentru noi:    • sa cunosti limba engleza nivel conversational;   • sa ai viteza de lucru cu ajutorul computerului, cunoscand programele MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), etc;   Tu ar trebui sa:   • gestionezi toate activitatile specifice unei receptionere de cladiri birouri;   • gestionezi corespondenta;   • sa preiei apelurile telefonice sau unele emailurile sosite de la partenerii sau clientii externi/interni;  • acordarea de informatii, desfasurarea activitatilor specifice de protocol (intampinarea si indrumarea vizitatorilor);  • duci la bun sfarsit diverse sarcini cu caracter logistic & administrative;  Pentru indeplinirea activitatilor specifice rolului de receptionera in compania noastra te asiguram ca te vei bucura de un mediu de lucru placut si de un bun pachet salarial 3000 RON NET. Descrierea companiei Cu o traditie de peste 25 ani pe piata investitiilor imobiliare, Grupul Romconsulting este unul din cei mai importanti lideri de piata in topul companiilor de profil.

Cerinte job

Ne-ar placea:   • sa ai bune abilitati de comunicare;   • sa fii o persoana organizata, riguroasa, atenta la detalii;   • sa fii o persoana proactiva;   • sa fii o persoana amabila, cu o prezenta placuta.