DESCRIERE JOB

Suntem în căutarea unei persoane de vânzări pentru soluțiile noastre dedicate pieței resurselor umane și pieței de recrutare.

Descrierea jobului

- promovarea imaginii, a produselor și serviciilor companiei
- prezentarea ofertei curente și a ofertelor speciale către clienții din portofoliu în regiunea alocată
- identificarea de noi clienți în cadrul zonei geografice alocate și creșterea vânzărilor pe fiecare client
- urmărirea respectării condițiilor contractuale de către clienți
- realizarea planurilor individuale de vânzari și încasări
- construirea relațiilor de business cu actualii și potențialii clienți - persoane juridice;
- menținerea și creșterea portofoliului de clienți;
- întocmirea rapoartelor de activitate

Abilități și competențe:

- să fie o persoană ambițioasă și comunicativă
- să aibă abilități de persuasiune
- să aibă cunoștințe de Microsoft Office (Word/Excel) sau programe similare

Punct de lucru: B-dul Iuliu Maniu 7A, Cotroceni Business Center, Sector 6, București

Despre Undelucram

Platforma ce găzduiește informații despre mediul de lucru din România, informații oferite de către persoane ce interacționează sau au interacționat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul României. Platforma găzduiește, de asemenea, informații de interes public din domenii diferite precum resurse umane, piață locurilor de muncă, salarizare etc, informații structurate atât sub formă de articole, cât și sub formă unor discuții de tip forum.

Platforma Undelucram este prezența în cinci țări: România, Ungaria, Cehia, Grecia și Republica Moldova.