Descriere job

Sunteti in cautarea unui loc de munca?
ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau specializat in productia de canapele:

SEF SECTIE – 1 SCHIMB

Cerinte:

- Experienta in domeniu minim 2 ani;
- Spirit de echipa;
- Persoana pozitiva si meticuloasa;
- Foarte bun cunoscator al domeniului de croitorie;
- Cunostinte de limba italiana reprezinta un avantaj.

Pricipalele responsabilitati:

- Organizarea si urmarirea productiei de canapele
- Coordoneaza si gestioneaza lucrul in compartimentul de taiat burete, lipit sezut si perne;
- Tine legatura cu sectia de lipit corpuri;
- Monitorizeaza si optimizeaza introducerea datelor si informatiilor (Nesting) la masinile din compartimentul subordonat;
- Controlarea si diminuarea deseuilor de burete;
- Urmarirea graficului de productie si a prioritatilor stabilite de firma;
- Indeplineste obiectivele de productie stabilite;
- Formeaza persoanele noi angajate;
- Urmareste finalitatea productiei/comenzilor;
- Gestiunea personalului din echipa si intocmirea pontajului de prezenta pentru personalul din subordine;
- Efectueaza controlul calitatii;
- Respecta si aplica Regulamentul de ordine Interioara si Contractul Colectiv de Munca;
- Executa orice sarcini primate de la seful ierarhic

Beneficii:

- Salariu motivant;
- 1 singur schimb;
- Tichete de masa;
- Contract pe perioada nedeterminata;                                                                                                             -
- Transport asigurat.

Candidatii care corespund profilului vor fi contactati in cel mai scurt timp posibil. Toate candidaturile sunt confidentiale.

Poți aplica direct prin Adecco aici