DESCRIERE JOB

Suntem in cautare de noi colegi care sa ocupe functia de Gestionar Depozit in echipa KLG Europe din orasul Bacau. Ne dorim colegi profesionisti care sa cunoasca provocarile pietei de transport si logistica.

Ce ne dorim de la noul coleg?

  • Studii medii
  • Autorizație de stivuitorist eliberată de ISCIR (carnet vizat la zi) si atestat profesional;
  • Operare PC si Microsoft Office
  • Experienta intr-o pozitie similara (gestionar/stivuitorist);.
  • Fire operationala cu abilitati de gestiune.
  • Aptitudini generale de invatare, comunicare, calcul si lucrul cu documente.

Descrierea jobului

  • Asigura buna functionare a operatiunilor de gestiune
  • Mentinerea realitatii stocului din depozit in concordanta cu actele legale (facturi, avize, etc).
  • Asigura gestiunea fizica si sciptica a stocului de marfa.
  • Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare.
  • Manipularea si asezarea marfurilor in locatiile stabilite;
  • Expediaza marfa catre clienti.
  • Verifica corectitudinea comenzilor de intrare/iesire a bunurilor dpdv cantitativ si calitativ.

Oferim

  • Un mediu de lucru placut si profesionist
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Plata orelor suplimentare