DESCRIERE JOB

Cautam Supraveghetor sala/Barman

Candidatul nostru ideal este:

* Energic si zambitor

* Activ si atent la detalii

* Prietenos si comunicativ

* Dornic sa se dezvolte profesional si personal

* Motivat de mediile dinamice

Ce vei face la noi in echipa:

* Vei oferi servicii de calitate clientilor nostri, anticipand nevoile acestora si depasindu-le asteptarile cu atitudinea ta pozitiva si zambetul molipsitor

* Le vei arata clientilor cum functioneaza aparatele si le vei explica regulile de joc, tratandu-i cu rabdare si intelegere

* Vei face plati si vei intocmi/emite documente specifice (nicio grija, iti explicam noi tot ce trebuie sa stii!)

Iar acum vine partea cu adevarat distractiva! Iata ce vei primi la noi in echipa:

* Venit de 1800 lei pentru inceput si 2000 la finalul perioadei de proba

* Sporuri de noapte si de weekend

* Bonusuri de performanta

* Castiguri suplimentare nelimitate din tips

* Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori

* Sustinere financiara pentru finalizarea studiilor

* Facilitati pentru abonament medical privat la Regina Maria si abonament sali sportive "7Card"

* Team building-uri periodice si campionate anuale de fotbal si  paintball

* Petreceri cu echipa si o multime de surprize

Mai ai nevoie de convingere? Iata TOP 5 motive pentru care sa vii la Max Bet!

* Iti vei face o multime de prieteni. Avem o echipa tanara si prietenoasa.

* Te vei bucura de un program flexibil. Lucreaza in ture si uita de clasicul program luni-vineri!

* Vei lucra pentru un angajator care crede cu tarie in relatii de incredere si respect reciproc.

* Nu iti trebuie experienta anterioara ca sa aplici! Daca esti la inceput de cariera poti dobandi usor indepenta financiara.

* Vei evolua constant din punct de vedere profesional. Avem programe de dezvoltare si posibilitati reale de promovare

Ce mai astepti? Hai in echipa Max Bet!