Descriere job

Esti un electrician dornic sa-si imbunatateasca permanent cunostintele si abilitatile profesionale, lucrand alaturi de o echipa dinamica si interesanta? Iti doresti sa lucrezi pentru o companie multinationala de renume, avand la dispozitie cele mai noi tehnologii si un mediu care sustine dezvoltarea profesionala?

Daca raspunsul la aceste intrebari este “Da”, avem o oportunitate grozava pentru tine.

In ce consta munca de Electrician la P&G Urlati?

Lucrand ca electrician in fabrica Procter & Gamble din Urlati vei avea urmatoarele responsabiliati principale:

• Dezvoltarea capabilitatilor de a utiliza cele mai noi tehnologii din mediul de productie si responsabilitati cu privire la acestea;
  • Stabilirea parametrilor pentru echipamentele din productie;
  • Implicarea activa in instalarea si punerea in functiune a echipamentelor;
  • Asigurarea respectarii si optimizarii procesului de productie pe termen lung, folosing cele mai noi standard tehnologice;
  • Stabilirea si executia mentenantei preventive, predictive si reactive;
  • Conducerea echipelor de furnizori externi si participarea la reglarile necesare utilajelor si instalatiilor pentru atingerea parametrilor stabiliti.

Beneficii oferite:

Posibilitatea de a participa la traininguri atat in tara, cat si in afara acesteia in vederea obtinerii calificarilor specifice utilizarii echipamentelor de lucru;

Salariu motivant, al 13-lea salariu si prima pentru o vacanta fara griji;

Asigurare medicala privata;

Decontarea cheltuielilor stomatologice si serviciilor sportive;

Asigurare transport gratuit din Ploiesti, Bucuresti, Ceptura si localitatiile invecinate;

Tichete de masa.

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

• Abilitatea de a lucra in echipa si de a aprecia parerile celor din jur;
  • Studii medii/de specialitate finalizate, ori curs de specializare in una dintre meseriile: tehnician electrician, technician electromecanic, tehnician automatizari, etc;
  • Experienta anterioara in domeniul de productie - cunoasterea proceselor tehnologice si echipamentelor reprezinta un avantaj;
  • Experienta tehnica si cunoasterea sistemelor de automatizare reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte de operare a calculatorului;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel minim sau conversational;
  • Disponibilitate de lucru la schimb.