Fii mandru de CV-ul tau

Cei mai multi candidati se bazeaza pe un simplu document word atunci cand aplica la job-uri. Iesi in evidenta si atrage atentia angajatorilor cu un format vizual atractiv! Ajuta-i sa te cunoasca mai bine in doar cateva minute si scoate in evidenta cele mai importante reusite profesionale!

Cum redactezi un CV impecabil in cateva minute

Adauga informatii despre tine si experienta pe care o ai
Alege unul dintre cele 4 modele de CV pentru a-ti usura munca
Apasa butonul “Salveaza” si aplica ASTAZI la job-ul la care visezi!

Modele de CV disponibile

• 1 Simplu

• 2 Profesional

• 3 Structurat

• 4 Compact

Adauga CV-ul tau

Incarca-ti CV-ul in format word sau pdf

Adauga

Alege-ti modelul

Alege unul dintre cele 4 modele de CV-uri

Alege

De ce sa alegi modelele de CV Undelucram.ro

Acces online oriunde, oricand

Poti accesa, actualiza si trimite CV-ul tau in orice moment pentru a profita de orice oportunitate de cariera

Te concentrezi pe ce este important

Toate modelele de mai sus evidentiaza usor cele mai importante reusite profesionale

Iesi in evidenta printre miile de CV-uri

Grafica si structura CV-ului tau te vor ajuta sa captezi atentia angajatorilor si sa nu te pierzi in multime

Sfaturi pentru un CV impecabil

CV-ul este cartea ta de vizita la angajare. Urmareste video-ul de mai jos si asigura-te ca te faci remarcat din primele secunde!

Distribuie
Creeaza-ti CV-ul acum!

Ultimele noutati Vezi mai multe

Vara este un foarte bun moment sa-ti cauti job

Contrar tuturor parerilor, in timpul verii, recrutorii si hiring manageri isi continua cautarile, iar companiile nu-si suspenda operatiunile de ...

Cover Letter si greselile „minore”

Greselile „minore ” pentru un candidat, desi aparent fara importanta, pot cantari foarte mult in punctajul acordat de un hiring manager. Ne amuza ...

Limbajul trupului: facem greseli fara sa stim

55% dintre mesajele comunicate de noi sunt transmise de limbajul trupului.

Arata toate