Netex Romania Netex Romania
Netex Romania

Netex Romania

Gala Câștigătorilor e întotdeauna cea mai frumoasă gală!

19.11.2021

Gala pentru e-Commerce Summit e un eveniment anual, care în acest an a avut loc în perioada 1-2 noiembrie. Această ediție a reprezentat o provocare frumoasă, mai ales că din cauza pandemiei a fost transmisă online. Situația atuală ne-a determinat pe toți să ne depășim limitele, să ieșim din rutină și să ne perfecționăm abilitățile de optimizare a serviciilor online ale partenerului nostru. Pentru noi, pandemia nu a reprezentat un obstacol, ci o oportunitate de a elabora noi strategii și dimensiuni care să aducă vizibilitate și creștere a prezenței în mediul online a celor de la www.cauciucuridirect.ro. Activitatea lor deservește anul mii de clienți, de aceea ei pun preț pe satisfacția acestora.
Dând dovadă de entuziasm, creativitate, implicare și devotament, echipa Netex România este mândră să facă parte din succesul partenerilor noștri, www.cauciucuridirect.ro, care în acest an au obținut cea mai mare distincție - premiul I pentru  Cel Mai Bun Magazin Online la Categoria “Auto, Moto & Utilaje”. Celebrul prezentator Andi Moisescu este cel care a făcut onorurile, iar Radu Crețu, business unit manager Netex România, a primit premiul în numele www.cauciucuridirect.ro și Netex România.
Prin tot ceea ce face, Netex România își dorește să construiască o echipă unită și puternică, să răspundă nevoilor partenerilor săi, dar și ale angajaților. Fiecare zi e o provocare pentru a deveni mai buni, pentru a ne cunoaște echipa și a ne ajuta colegii să evolueze frumos din punct de vedere profesional. De aceea, noi punem accent pe respect, comunicare deschisă și asertivitate. Dacă simți că te regăsești în aceste idei și gânduri, te așteptăm în echipa noastră! Trimite-ne CV-ul tău pe jobs@netex.ro. Promitem să te întâmpinăm cu o cană de cafea aromată și cu un zâmbet în toate sediile noastre!