Provident Financial Romania Provident Financial Romania
Provident Financial Romania

Provident Financial Romania

Tel: 021.312.2266 Fax: 021.312.2299 Site: www.provident.ro

Ema, colega noastră virtuala, premiată în cadrul Galei e-Finance

15.02.2022

Gala e-Finance se află la cea de-a XIX-a ediție și pune accentul pe cele mai ambițioase, inspirate, complexe și inovatoare proiecte din anul trecut aferente zonei de convergență a sectoarelor financiar – bancar și IT&C. Iar Ema, colega noastră, e toate cele de mai sus. :)

Ema este aplicația de chatbot cu ajutorul căreia toți colegii nostri reprezentanți de vânzări au acces instantaneu la stadiul propriei performanțe și la datele de resurse umane.

România devine prima țară din grup cu o astfel de soluție inovatoare și cu un astfel de nivel de deschidere. Iar Ema vine în continuarea unor inițiative la fel de inovatoare implementate deja.

Romania devine astfel prima țară din grupul International Personal Finance cu o astfel de soluție inovatoare și cu un astfel de nivel de deschidere. Iar Ema vine în continuarea unor inițiative la fel de inovatoare implementate pana acum in Romania. Și da, vorbim aici de alți roboței care fac viața mai ușsoră colegilor nostri din HR, Finance sau Risc de Creditare.