Interbrands Orbico Interbrands Orbico
Interbrands Orbico

Interbrands Orbico

Prezentare Interbrands Orbico

Interbrands Orbico este cel mai mare distribuitor de produse FMCG și Beauty din România, parte a Grupului Orbico, cel mai mare distribuitor din Europa, cu o prezență activă în 24 de țări.
Avem peste 200 de branduri în portofoliul nostru și peste 30 000 de clienți în România.

Aducem valoare partenerilor noștri prin soluțiile digitale și logistice pe care le oferim, printr-o gamă largă de produse de calitate și o viziune bazată pe performanță.

În România suntem o echip
ă de peste 2200 de colegi experimentați și dinamici, ce pun pasiune în ceea ce fac și demonstrează constant dorința de a progresa. Iubim brandurile cu care lucrăm și ne străduim constant să le evidențiem, astfel încât să le oferim locul lor de drept pe piață și în inima consumatorilor.

Căutăm constant colegi motivați, atenți la nevoile clienților și dornici să învețe din tainele vânzărilor, așadar, vă așteptăm în echipa noastră!

De ce sa lucrezi cu noi?

De ce să lucrezi pentru noi?

• Creștem și ne dezvoltăm împreună
  • Lucrăm cu cele mai cunoscute branduri premium din lumea FMCG & BEAUTY
  • Avem beneficii diverse (Bookster, fructe, asigurare medicală, traininguri, evenimente de echipă și lista poate continua 😊 )
  • Avem o cultură diversă unde fiecare dintre noi își găsește locul

Statistici companie