Constructii/Imobiliare

Prezentare Romconsulting International

Grupul Romconsulting este o companie românească, care se află pe piața imobiliară de aproximativ 20 ani.

Acesta își centrează activitatea în segmentele de retail, birouri corporate, de închiriere și subînchiriere de spatii comerciale și apartamente proprii și de vânzare de locuințe.

Ceea ce ne definește este experiența pe care o avem în piața imobiliară, consilierea şi consultanţa de calitate, confortul pe care clienții nostri îl găsesc în spațiile noastre și soluțiile pe care le oferim în funcție de interesele clientului.

De la începutul activității noastre, clientul a reprezentat resursa și reperul principale al evoluției noastre.

La Romconsulting ne consolidăm relațiile pe termen lung, oferim consultanță profesionistă individuală, ceea ce ne permite să oferim sfaturi personalizate, clare, în toate domeniile de proprietate unde activăm.

Suntem de parere că interacțiunea proprietar-chirias este cea mai importantă etapă în alegerea spatiului unde acesta urmează să își desfășoare activitatea sau să locuiască. Prin aceasta ne asigurăm că soluțiile oferite de compania noastră întrunesc în mod exact nevoile clientului.

De aceea, am construit un mediu de lucru profesionist, cu o echipă solidă de experți, unde opiniile sunt respectate și încurajate, unde angajații contribuie în echipă la succesul afacerii noastre și unde aceștia sunt recompensați pentru excelența activității lor.

De ce sa lucrezi pentru noi?

La Romconsulting vei lucra într-un mediu profesionist, corporate, într-o echipă dinamică unde ideile îți sunt respectate.

Punem accent pe dezvoltarea ta profesională prin programe de pregatire, iar principalele valori care ne ghidează sunt lucrul în echipă și comunicarea eficientă, atât în cadrul companiei cât și în relația cu clientul nostru.

Site-ul nostru de cariere: https://www.romconsulting.ro/careers-24

Succesul afacerii noastre este definit prin prisma valorilor și a personalității fiecăruia dintre angajații noștri și de continua îmbunătățirea activității lor.

5 Motive pentru care să vii la noi:

• Salarii motivante și bonusuri pe măsura performanței;
• Loc de muncă cu contract pe o perioada nedeterminată;
• Cursuri de formare și perfecționare continuă (costuri totale suportate de către companie);
• Respectul, aprecierea și recunoașterea performanțelor în cadrul companiei;
• Servicii medicale în rețeaua privată de sănătate.

interviuri
Full time
Last update: 21.09.2018
Galerie foto
Noutati Romconsulting International
https://www.romconsulting.ro/comercial/calea-dorobantilor-nr-172_i94Situat în inima capitalei, în imediata apropiere a Pieţei ...
https://www.romconsulting.ro/comercial/b-dul-basarabia-nr-112_i108Structură spaţiu: Open space majoritar, depozit, grup sanitar, acces ...
https://www.romconsulting.ro/comercial/b-dul-chisinau-nr-1_i109Suprafata: 93.10 m2Preţ închiriere: 1.700 EURStructură spaţiu: open ...