Arvato Romania

• Site: www.arvato.com

Salarii companie Arvato Romania

Bonus (Pe luna)
500 LEI
Tichete de masa (Pe luna)
230 LEI

Agent Servicii Clienti

18.07.2017 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Brasov cu o experienta in domeniu de 1 ani

Agent Servicii Clienti

16.07.2017 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Customer Service Representative

Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Procter & Gamble Procurement Specialist with Turkish
P&G
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Packaging Technician (R&D)
MAHLE
Last update: 30.05.2017
Locuri de munca ALTEN Romania   System Test Engineer for Active Safety-Timisoara
ALTEN SI-TECHNO Romania
  • Masina de serviciu
Recrutor
Miqtza 27.07.2017
JSM 27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Recruiter