BCR - Banca Comerciala Romana SA

Banci / Institutii financiare

• Site: www.bcr.ro / www.bcrlocuinte.ro

Salarii companie BCR - Banca Comerciala Romana SA

Salariu lunar (net)
Tichete de masa (Pe luna)
200 LEI

Operator call center

20.11.2016 Util (0)
Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat Full time in Bucuresti cu o experienta in domeniu de 1 ani

Consilier Clienti Retail

26.09.2016 Util (0)

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

15.09.2016 Util (0)

Intern

24.03.2016 Util (0)

Team leader

12.02.2016 Util (0)

Locuri de munca Graitec Romania CAD Designer (Revit)
GRAITEC Romania
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment French speaking jobs in Bucharest! CS roles RS
Last update: 14.08.2017
Locuri de munca Manpower Romania BI Tester
ManpowerGroup Romania
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Competence Call Center - CCC Job Back Office - ebay - FRANCEZA - Brasov
Competence Call Center
Brasov
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca Oracle Romania MySQL Business Development Consultant - North America - evening shifts
Oracle
Last update: 16.08.2017
Inginer proiectant ...
Support Technician
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...