24 octombrie 2012

Lantul de magazine Profi, controlat de fondul de investitii Enterprise Investors, se extinde in noi orase si continua campania intensa de angajari inceputa inca de anul trecut.

De la inceputul anului 2012, Profi a deschis aproximativ 30 de magazine, ultimile fiind in localitatile Brasov, Alesd, Iasi, Satu-Mare si Galati. Firma intentioneaza sa ajunga la 138 de magazine pana la sfarsitul acestui an.

Profi a publicat in ultimele zile anunturi de angajare pentru cel putin 15 orase: Bistrita, Brasov, Campulung Muscel, Cluj-Napoca, Focsani, Sibiu, Iasi, Pitesti, Ploiesti, Satu-Mare, Timisoara, Iasi, Arad, Targu-Jiu, Braila, Tulcea.

Sunt scoase la concurs cel putin 100 de joburi de casieri si lucratori comerciali. Printre conditiile la angajare: experienta in comert, amabilitate, dinamism, spirit comercial, disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi.

Compania organizeaza si stagii de instruire pentru pozitii de management pe o perioada de 3-6 luni. Se cauta oameni cu experienta de minim 1 an de conducere. Sunt 30 de posturi de internship disponibile. Vezi anuntul de recrutare aici.

Vezi lista joburilor vacante la Profi pe Myjob.ro, Bestjobs si eJobs.ro.