TARG DE JOBURI: Angajatori de top 26-27 octombrie 2012

Vineri, 12 Octombrie 2012 11 comentarii 1374 vizualizari

12 octombrie 2012

In caz ca ne era dor de inca un targ de joburi, iata ca cei de la Hipo revin cu deja cunoscutul "Angajatori de Top".

Ca de obicei se tine la Sala Palatului in Bucuresti in perioada 26-27 octombrie 2012.

Firmele participante le gasiti direct pe site-ul organizatorilor, si anume aici.

Tot pe site puteti sa va inscrieti si cu CV-urile (totusi ar fi bine sa le aveti si cu voi).

Va asteptam cu reactii despre acest eveniment.

Sursa text: www.undelucram.ro

Comentarii
marius Duminica, 14 Octombrie 2012
cat costa biletul de intrare la acest targ de joburi?
alina007 Luni, 15 Octombrie 2012
dar nu e cu intrare, e free din cate stiu eu. stiu ca a mai fost targu asta parca anu trecut si era liber.
marius Luni, 15 Octombrie 2012
problema e ca am fost in primvara la romexpo tot asa la targ d-asta cu locuri de munca si a trebuit sa platesc intrare si nici nu era nimic p-acolo. nu vreau sa dau banii aiurea
alina007 Luni, 15 Octombrie 2012
sigur asta nu e cu intrare. oricum, ca si ala de la romexpo, e un targ care ii vizeaza in special pe studenti, tineri cu studii, limbi strainem IT ceva de genu. restul...... :(
Neagu Magda Luni, 15 Octombrie 2012
Imi puteti spune programul celor doua zile va rog? La cat se deschide si pana la cat tine. Multumesc
Neagu Magda Luni, 15 Octombrie 2012
Am vazut pe alt site informatia: 26 vineri: 10-18 si 27 sambata 10-17.
Raluca Vineri, 26 Octombrie 2012
a fost cineva azi? cum a fost? e ceva de gasit? m-as duce si eu maine
Nico Sambata, 27 Octombrie 2012
Buna ziua..o intrebare: intre ce ore se desfasoara evenimentul? multumesc
Laura Duminica, 28 Octombrie 2012
azi nu e program?
Andrei Duminica, 28 Octombrie 2012
Targul de joburi a fost doar vineri si sambata, 10-18.
alex Marti, 30 Octombrie 2012
aveti mare grija la firma New job divers consulting...de pe sietul www.anuntul.ro....sunt niste ...iti cer 100 lei taxa procesare documente....te suna ei dupa 2-3 zile sa semnezi contractul...si la semnare iti cer 250 euro,bani pierduti...si te cheama cica sa pleci in munchen ca sofer pe duba de paine...aveti mare grija......s-ai inscris la regoistrul comertului ca firma de incasat bani fara un benficiu din partea lor...