Ajutor

• Despre
  • Informații utile

Despre

Ce este Undelucram Club?

Undelucram Club este o secțiune a platformei Undelucram.ro ce găzduiește reduceri și oferte la diferite produse sau servicii, ale partenerilor noștri.

Cine poate beneficia de ofertele Undelucram Club?

Undelucram Club este extensia platformei Undelucram.ro destinată tuturor membrilor cu un cont activ.

Cum ne poți contacta?

Ai verificat dacă situația ta este de competența partenerilor noștri și totuși crezi că Undelucram te poate ajuta? Ne poți contacta la următoarea adresă de email: club@undelucram.ro.

Cum îmi pot înrola compania în CLUB?

Trimite-ne un email pe club@undelucram.ro și prezintă-ne compania ta. Vei fi contactat în cel mai scurt timp și direcționat către pașii următori.

Informații utile

Cum pot beneficia de o ofertă/reducere?

Apăsând butonul Revendică Oferta din dreptul fiecărei oferte se generează un cod unic cu ajutorul căruia veți beneficia de oferta/reducerea pe care ați ales-o.

Câte oferte/reduceri pot revendica?

Se pot revendica oricâte oferte/reduceri dorește utilizatorul, atât timp cât nu este vorba de aceeași ofertă/reducere.

Pot revendica mai mult de un cod pentru aceeași ofertă/reducere?

Nu.

Cât timp este valabilă revendicarea?

Revendicarea este valabilă până la data stabilită de furnizor pentru fiecare ofertă, respectiv reducere.

Care este termenul de valabilitate al voucher-ului însoțit de codul unic?

Data de valabilitate a ofertei/reducerii este afișată pe voucher.

Pot folosi același cod de mai multe ori?

Codul este unic și nu poate fi folosit decât o singură dată.

Pot face cadou codul generat?

Voucher-ul însoțit de codul unic poate fi oferit cadou.

Cum procedez dacă am revendicat o ofertă neînsoțită de cod?

Pentru orice problemă sau nelămurire ne puteți contacta la următoarea adresă de email: club@undelucram.ro.