Netex Romania Netex Romania
Netex Romania

Netex Romania

Galerie video Netex Romania

Nu, nu e despre Rachel si Joey din "Friends", ci despre ceva mult mai important - despre importanța serviciului de Customer Support și calitățile unui angajat din domeniu. Colegii noștri de pe Customer Support reprezintă primul contact al clientului cu c

Fiecare platforma sociala are caracteristicile si specificul ei. Ce e important, e sa stii sa iti adaptezi mesajul pe care doresti sa il transmiti in functiile de caracteristicile pe care platforma ti le pune la dispozitie. Te asteptam sa ne dai Like si F

#websummitlisbon2023

8 motive pentru care serviciul pentru clienți este important și prioritar 1. Te ajută să-ți păstrezi clienții 2. Îmbunătățește retenția angajaților 3. Consolidează valorile companiei și brandul 4. Generează recomandări 5. Crește valoarea de viață a client

Who likes interviews? Some of the questions are not necessarily very comfortable, plus maybe the HR seems a bit too inflexible ... So here is what not to say at a job interview: 1. "What does your company do?" You've already applied for a job, you should

When you have your colleagues next to you, JUMP! :)))

De ce ai alege sa lucrezi alaturi de noi? Afla raspunsul din acest video

#customercare #customersupport #bpo #bpojobs #lithuanian

Memories #teambuilding #netexromania #workhardpartyharder #fun

De Fundația Speranța ne leagă o prietenie de câțiva ani și zeci de familii ajutate. În fiecare an, colegii noștri din toată țara se implică în campaniile de ajutorare organizate de această fundație. Implică-te și tu alături de noi! #WorldHumanitarianDay #

Te asteptam in echipa noastra!

Netex @ Berlin E-commerce Expo 2022 #ecommerce #expo #netexromania

Cam asa si-au petrecut weekend-ul colegii din departamentul de Back Office.. #teambuilding #weekend #netexromania #paintball #fotball #team

Netex @ Budapest E-Commerce Expo 2022 #budapest #netex #ecommercebrasil

Privelistea de la noul sediu Netex!