Forum despre 3Pillar Global Romania

Rbz Vineri, 15 Noiembrie 2013
Sunt angajat curent,
Firma ofera beneficii f mici, doar promisiuni iar managementul nu este de cuvant. La biroul din timisoara sunt asigurate 2 locuri de parcare pt cca.80 angajati si asta in zona centrala. Bonusurile sunt f mici- doar pt a putea fi mentionate statistic-si reprezinta cupoane de cumparaturi
Dezvoltarea profesionala depinde de angajat, nu ofera cursuri, traininguri sau certificari.
Biroul este ok
Salariile sunt cele corespunzatoare level-ului, nimic extra
Dan Marti, 11 Martie 2014
Pe Cluj exista ceva pareri concrete despre aceasta companie?
emilian Miercuri, 9 Aprilie 2014
Proaspat angajat in Cluj-Napoca. Interviu super ok!!! Baietii stiu carte :). Probleme insa la nivel de HR. Atentie ce vorbesti si ce semnezi !!!
QA Sambata, 7 Iunie 2014
Am fost la interviuri la ei insa nu am acceptat oferta lor salariala.Altceva , la interviu n-am ce sa le reprosez. Poate aveti succes la juniori sau studenti cu asa salariu (din cate vad pe linkedin cam pe astia reusiti sa-i atrageti) Un senior pe QA , mai greu. Vorbesc de sediu din CJ.
Just me Miercuri, 25 Iunie 2014
In ce consta interviul pe pozitie de QA la Cluj?
ingineru' Miercuri, 1 Octombrie 2014
Se da macar un raspuns dupa interviu daca nu esti acceptat?
adrian Miercuri, 5 Noiembrie 2014
salut! un nivel salarial pe junior-middle developer in timisoara? mersi.
nteodor Duminica, 12 Iulie 2015
Amuzant comentariul de la QA. Amuzant pentru ca ThreePillarul ofera de la 4000 ron in sus pentru un middle. Ce sa mai vb de senior. Cam tot atat cat ofera cam 90% din firmele cu pretentii din Cluj. Nu , Endava nu e firma d-aia.

In alta ordine de idei , 3Pilleru este situat in clasamentul de sus cand e vb de salarii - ma si mir ca nu ai acceptat oferta salariala. Poate nu te-au acceptat ei pe tine, e mai plauzibil. Altfel , ca sa fac o analogie ,e ca si cum ai zice : Pai am fost la google si n-am acceptat oferta lor salariala :) Putin sunt in dubiu daca sa te cred au ba.

@ Adrian , iti pot spune o marja , salariile difera in functie de om.

5500-8000