Forum despre Allianz Tiriac Asigurari

kel Marti, 15 Mai 2012
buna ziua.

cam cat se da pentru un Unit Manager la Allianz?
nick Luni, 27 August 2012
ceva experiente noi din Allianz? cum este atmosfera?
Nelu Miercuri, 14 Noiembrie 2012

Salarii programatori: (dot net) 4000-5000 de ron, un analist 5000 -6000 ron.

Bafta!

John Joi, 7 Februarie 2013

Pe scurt, cele mai importate (din punctul meu de vedere) probleme

Pro:
- Unii oameni sunt de treaba. Altii nu. Ca peste tot. In general, totusi, gasesti o atmosfera prietenoasa, glume multe, ca intre egali.
- Salariul este platit la timp.
- Programul relativ flexibil. Ai o problema, vreo nevoie personala, nu-ti zice nimeni nimic, cu conditia sa anunti.
- Mici avantaje de la bancile partenere.
- Ceva know-how de asimilat. Nu foarte mult, sa nu exageram.

Contra:

- Traninguri = nu
- Unii oameni sunt mai egali decat altii.

Am stat in Allianz 6 ani.

Alina Luni, 18 Februarie 2013
Stie cineva salariul pt. manager relatii clienti? Multumesc mult pt informatii!
dicu Sambata, 23 Martie 2013
Salut! Ce salariu are un UNIT MANAGER? E adevarat ca iti asigura salariul doar in primele 12 luni de activitate?
tot eu. Marti, 16 Aprilie 2013
poate sa dea cnv detalii despre salariu si training pt postul de consultant financiar?!!??!!! urgent va rog!!! in asigurari
shoricel Joi, 18 Aprilie 2013
Salut!Am lucrat la AZT un an de zile,traininguri se tin,respectiv la Vila Bran,Brasov,dar trebuie sa indeplinesti targetul stabilit in contractul de intermediere.Cat despre ...
SALZA Joi, 10 Aprilie 2014
Sal , stie cineva postul actuarial analyst ce presupune?Cati koko se da la salariu? De ce este postat pe atatea site-uri de recrutare?
asig. Miercuri, 29 Octombrie 2014
Am fost chemat la interviu pentru agent de vanzari, sincer nush daca se merita. Stie cineva cum sunt comisioanele?? sau alte detalii?
candidat Marti, 11 Noiembrie 2014
Stie cineva care ar fi salariul pentru CEO assistant?
FLR Luni, 16 Februarie 2015
salut, am fost sunat pentru postul de manager de agenti, stie cineva mai multe detalii ???