Forum despre Alumil Rom Industry SA

ADMIN - undelucram.ro Luni, 4 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Alumil Rom Industry SA, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Alumil Rom Industry.

Fost angajat Joi, 10 Octombrie 2013
uitati de alumil, e mai bine pentru voi, va spun ca mi-am mincat multi ani acolo degeaba, lucrind in tara, la bucuresti e si mai rau
alt fost angajat Duminica, 10 Noiembrie 2013
nu se merita sa va angajati la alumil, am lucrat 4 ani totul a fost bine si am fost dat afara ca ultimul om pe motiv ca nu mai fac targeturile, cand nu mai exista clienti, inca e criza in constructii
tot fost angajat Vineri, 6 Decembrie 2013
Alumil merge din ce in ce mai prost, firma are o atitudine cat se poate de urata fata de angajati , la incetarea activitatii prin inchiderea punctelor de lucru nu acorda nici macar un salariu compensator ,asta spune mult !
Specialista Marti, 17 Decembrie 2013
Exista pe acolo o ,,specialista'' in HR?
medor Marti, 17 Decembrie 2013
sunt mai multe, n-are cum sa fie numai una
fost angajat vaslui Luni, 24 Februarie 2014
nu se merita sa lucrati acolo
:) Joi, 2 Octombrie 2014
Merita doar pt experienta. Fosti angajati sunt acum persoane de incredere/conducere la alte firme ... concurente. Salarii: distributie ~ 2000ron, vanzari ~ 2000+ comision (care ...