Forum despre Ambient SA

Ionut Marti, 23 Octombrie 2012

Salariul 1700 si bonuri

Contact Marti, 6 August 2013

aveti cumva un nume si un contact telefonic/email al responsabilului cu securitatea in Ambient?

Multumesc frumos!
dracula231 Joi, 28 Noiembrie 2013

Cu toate ca e o firma cu 12 centre in tara sa nu creada nimeni ca salarile sunt f mari... 700 un lucrator comercial.

Denisa Vineri, 10 Ianuarie 2014

Care sunt conditiile in centrul din Sibiu? Cum e la marketing?

Razvan_Reghin Joi, 23 Ianuarie 2014

Salutare tuturor,
Eu va pot spune ca am avut parte de o experienta placuta in primele 6 luni de munca la compania Ambient,in momentul de fata compania si-a luat masuri riguroase in ceea ce priveste salarile angajatilor. Eu am facut parte din conducerea punctului de lucru Tg. Mures si eu va recomand sa va angajati la Ambient, salariul maxim 1800 RON+bonuri de masa si fisa postului poate fi modificata( eu am inceput cu un raion si am terminat cu 3 si uneori cu toate raioanele).Va doresc spor la treaba!

Andrei Iacob Vineri, 21 Februarie 2014
Imi puteti spune va rog cum se lucreaza la Ambient?
Se lucreaza si in ture sau program de luni pana vineri.
Multumesc.
Razvan_Reghin Vineri, 21 Februarie 2014

Pt Andrei Iacob :
Se lucreaza in ture :
- schimbul 1 de la 07-45 la 15-15 ;
- schimbul 2 de la 14-00 la 20-00 iarna si la 21-00 vara ;
- se lucreaza si in weekend : sambata de la 08-00 la 19-00(vara) si duminica de la 09-00 la 16-00
O zi faina tuturor!

Andrei Iacob Sambata, 22 Februarie 2014
@Razvan Reghin
Multumesc mult pentru raspuns. Ma bucur ca ne ajutam, asta e un lucru foarte important.
Excelent acest site!
oana elena Sambata, 1 Martie 2014
buna...va rog frumos sa imi spuneti si mie agentii de vanzari teren cu ce masini merg la ambient si ce atomosfera e printre acestia? multumesc frumos!
mirch Miercuri, 26 Martie 2014
Cam care este salariul fix pe cartea de munca la un agent de vanzari?si bonusurile care sunt? Va multumesc pt eventualele raspunsuri.
oana elena Sambata, 29 Martie 2014
Mirch depinde de zona pentru care optezi...pentru care sediu ambient doresti?
cristi Vineri, 25 Aprilie 2014
Un numar de telefon si o persoana de contact de la HR se poate pt. Bucuresti?
anonim Miercuri, 30 Aprilie 2014
stie cineva sa imi dea niste informatii referitoare la postul de responsabil relatii cu clientii?program,salar,etc,multumesc
Harap Alb Luni, 12 Mai 2014
Ok , deci pan' la urma cum e jobul de agent de vanzari?e de recomandat sau mai bine nu? Am fost deja la al doilea interviu si vroiam sa ma asigur ca totul e in regula in caz ca intru la ei.Va rog ceva detalii referitoare la salariu (parte fixa , comision etc etc) atmosfera in firma si conducere
Nelu Sambata, 7 Iunie 2014
Buna ziua ! Va rog spuneti-mi si mie ce face concret (nu in fisa postului) ci concret, un coordonator logistica si pe unde ajunge salarul pt acest job ? Va multumesc anticipat!
anonim Bistrita Marti, 16 Decembrie 2014
va rog un salariu pentru operator logistica.

Multumesc!