Forum despre Amway Romania

IURII Duminica, 18 Noiembrie 2012
Este o companie pe care te poti baza...
Tudor Sambata, 8 Decembrie 2012
Unii vorbesc din nestiinta. Cei din sistem stiu cum sta treaba. Multi zic: aaaa, produse scumpe. Da, ceva mai scumpe pt ca sunt CONCENTRATE si ecologice! Cat costa 1 kg de branza in hypermarket si unul eco (traditional)? Vor sa dea pe 1 litru concentrat cat pe 1 litru de solutie diluata. La fel si cu vitaminele Nutrilite, care puteti citi unde vreti ca sunt nr 1 in lume. Unii vor Mercedes la pret de Logan. Oricum romanii sunt foarte reticenti la produsele eco.
hmm Marti, 9 Iulie 2013
Nu cunosc compania, doar din auzite, nu am incercat produsele.
In schimb stiu ca produsele tuturor companiilor MLM, in general, sunt de calitate, se investeste in asa ceva.
Sistemul din pacate e neinteles de multi. Mentalitatea omului de rand se complace la salariu FIX de 800 ron plus bonuri....vorba aia "sa mearga cartea de munca".
Prea putini inteleg cat de provocator e domeniul vanzarilor si cate satisfactii iti ofera.
..........de fapt cred ca unii nici macar nu merita sa se incerce sa li se schimbe mentalitatea, si-o merita din plin.
Nick123 Miercuri, 19 Februarie 2014
Am lucrat la Amway la birouri pe o perioada determinata de 2 ani...atmosfera placuta de lucru,companie multinationala si se simte..pacat ca s-au facut restructurari.
Cehia Vineri, 9 Mai 2014
catre hmmm
DIVERSITATEA este buna. bucura-te ca iti place ce faci . mentalitatea nu o vei schimba jignind.

bravo Nick123