Forum despre Astra Asigurari

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 30 Martie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Astra Asigurari, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managemnetul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Astra Asigurari.

De asemenea, asteptam intrebarile voastre in speranta realizarii unui dialog constructiv.
JOHN Sambata, 29 Septembrie 2012
Ca management sunt PRAF
pestele de la cap se impute
lily Duminica, 14 Octombrie 2012
ceva nou despre Astra?
Astra Luni, 25 Februarie 2013
se scufunda incet, dar sigur
yh Vineri, 29 Martie 2013
imi cer scuze ca va scriu despre alta problema, e vorba de un furt de mari proporti organizat de catre cineva din primaria BISTRITA, ajutoarele alimentare europene au fost sistate la 2 produse faina alba si ulei de floare, mentionez ca uleiul s-a distribuit cam la 10% din cei ce trebuiau sa primeasca, oriunde am incercat cu aceasta problema, nimeni nu vrea sa prea stirea, chiar pe toti reporterii i-a cumparat PSD- ul, oare s-a facut campanie electorala cu aceste produse sau cu banii de pe ele
Daniel Joi, 11 Aprilie 2013
ce mai stiti despre Astra Asigurari? vad ca au o pozitie de Manager Proiect disponibila.
Roman Sambata, 6 Iulie 2013
Se cam impute progresiv treaba, managementul e la pamant, rupt de realitate.Lasa oamenii cheie sa plece ... si promoveaza prostiea ... stil romanesc(made in Romania)Astra ...
viitor Astra Vineri, 24 Ianuarie 2014
De curand Astra a achizitionat compania de asig. AXA Romania ( asigurari de viata ).Credati ca se va schimba ceva ?
Adi Joi, 27 Noiembrie 2014
Eu am lucrat la Astra ca agent de vanzari on-line, ofereau 600 ron net plus comision din vanzari.Sansele de promovare sunt destul de mici.