Forum despre Autoliv Romania

andu Miercuri, 6 Iunie 2012
salut. stie cineva ceva despre angajarile in Autoliv? multumesc in avans.
coman Joi, 7 Iunie 2012
buna ziua. aceeasi intrebare as avea si eu ca si userul andu. am auzit ca se angajeaza in brasov si timisoara la Autoliv si vreau sa stiu si eu mai multe detalii despre pozitii deschise si procesul de recrutare.
anonim Joi, 21 Iunie 2012
angajari la autoliv se fac in perioada asta.....cel putin se fac interviuri. despre pozitiile deschise nu stiu mare lucru dar procesul de recrutare se face cam asa: vor fi 2 sau 3 interviuri in care se vor da teste tehnice, teste de limba engleza, interviu fata in fata cu o persoana de la resurse umane urmand ca al doilea interviu sa se faca cu un manager de productie etc..in functie de job. poate vine cineva cu mai multe detalii
kl Miercuri, 5 Septembrie 2012
vreau sa stiu maimulte despre angajari la autoliv brasov
necunoscator Marti, 30 Octombrie 2012
Salut,

Dar pentru partea de ingineri industrializare cum este mediul de lucru?

Multumesc.
dora Sambata, 12 Ianuarie 2013
m-ar interesa si pe mine o adresa de email de la autoliv
marian Duminica, 13 Ianuarie 2013
telefonul din brasov am reusit sa gasesc daca te ajuta 0-268-508 100
Curios Miercuri, 30 Ianuarie 2013
Pana la urma care sunt salariile la Autoliv in Sf. Ghoerghe ?
curios Joi, 7 Februarie 2013

Am fost la un interviu pentru un post de inginer de productie. Cam ce salariu ar fi pentru acest post ?

Eduard Joi, 7 Februarie 2013
Si eu am fost la interviu. Ideea e ca, asa cum probabil ti s-a spus, in caz ca esti selectionat, se va face si ofertarea. Iti convine - accepti, nu-ti convine - refuzi.
ana Sambata, 9 Februarie 2013
De luni 11.2.2013 se deschide Autoliv in Resita! Sa vedem ce vor face si pe aici.
Joker Marti, 19 Februarie 2013
ceva despre salariile personalului TESA.. ?
geany Luni, 15 Aprilie 2013
cine stie o adresa de e-mail de la personal si daca stiti se mai fac angajari ???
o angajata Miercuri, 21 August 2013
Veniti la Autoliv Resita; mediul de lucru e OK!
Mihai Stoian Miercuri, 21 August 2013

Salut lume,

Cine stie adresa de e-mail celor de la autoliv astia ( Sf. Gheorghe - Covasna )?

all Luni, 26 August 2013
dar orele supilmentare se platesc ?
se ofera si bonuri de masa?
allyb Joi, 29 August 2013
despre resita ce stiti?
pe ce posturi se fac angajari?

multumesc
Una Vineri, 30 August 2013
Va salut!Am fost chemata la Autoliv Brasov la un interviu pentru un post la contabilitate,am dat trei teste;conta,engleza si logica.Dupa doua saptamani,am fost sunata din nou,pentru a ma prezenta la urmatorul test: lucrul in Excel.Intrebarea mea se adreseaza unui angajat din departamentul de contabilitate: care este mediul de lucru,conditiile si salariul oferit la angajare.Se merita sau fac un pas gresit?!Va multumesc si numai bine.
dexter Joi, 3 Octombrie 2013

Autoliv Sf.Gheorghe continua sa creasca. Asta e foarte bine pentru un oras ca Sfantu, zic eu.

rocky Vineri, 18 Octombrie 2013
care este situatia la sfantu ? am sunat pentru interviu.