Forum despre Biofarm

laur Duminica, 17 Martie 2013
astept detalii despre Biofarm de la cei ce lucreaza acolo.
Cami Duminica, 24 Martie 2013
si pe mine m-ar interesa mai multe informatii despre BIOFARM.
simina Luni, 25 Martie 2013
Buna tuturor. Eu sunt programata pentru un interviu si din cate mi s-a spus trebuie sa dau niste teste (inteligenta si atentie). Cei care au mai dat astfel de teste acolo pot spune despre cum sunt acestea? Multumesc
Somebody Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Ce se stie despre pozitia de reprezentant medical/vanzari? Cam cat se castiga pe luna?
Gigi Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Salariul e 1500 ron, cel mai mic din Pharma, presiune maxima pe angajati, teste de produse foarte multe, salariul nu se mareste, contractul de munca este pe determinat tot timpul, program de 14 ore cateodata.
AMZ Luni, 10 Martie 2014
Buna ziua, Stie cineva ce se intampla la al doilea interviu la Biofarm? Si despre ce fel de teste este vorba?Multumesc anticipat!
plau Luni, 20 Octombrie 2014
Salarizarea depinde foarte mult de pozitia ocupata de la 1350 fixu la 1500, plus multe bonusari pe care le vei intelege abia dupa 2 luni. Daca credeti ca va sunt de folos va stau ...
Eva Vineri, 7 Noiembrie 2014
Buna, tuturor! Eu am fost recrutata de o companie care asigura outsourging-ul in HR pt Pharma, am trecut printr-un interviu cu cei de acolo, apoi cu ASM-ul Biofarm de pe Brasov ...
Cosmincccc Joi, 28 Ianuarie 2016
Buna ziua.Imi poate oferi cineva informatii receritoare la experienta in cadrul companiei Biofarm va rog ! Multumesc anticipat