Forum despre Cegeka Romania

mario43 Luni, 19 Martie 2012
cu ce se ocupa mai exact firma asta, Cegeka? vad destul de multe posturi pe net in bucuresti dar habar n-am cine sunt (me stupid?!?!?) :D
Adi Vineri, 23 Martie 2012

citeam undeva ca cegeka asta e fostul techteam?!?!?! acelasi lucru e sistefanini, akela :) d-zeu mai stie :))))

Mona Vineri, 6 Aprilie 2012
Are cineva datele acestei companii? (nr de tel/adresa mail)?
ralukky Miercuri, 18 Aprilie 2012
astept si eu rezultatul la interviu dar vad ca nu mai vine, deci si pe mine m-ar interesa o adresa de email unde pot sa intreb ce se intampla.
maria Miercuri, 18 Aprilie 2012
hello,
se da cumva vreun test la interviu?
Razvan Miercuri, 18 Aprilie 2012
pt. programator se da evident. tu ai fost la ei, te-au sunat pt ceva? ;)
bogy Vineri, 27 Aprilie 2012
sal,stie cineva ceva de pozitia Service Desk Technician - Italian in Cegeka?cat de bine trebuie sa stii limba italiana si ce teste se mai dau exact? multumesc anticipat
theo Luni, 18 Iunie 2012
buna.as dori sa aflu si eu mai multe informatii despre firma Cegeka.multumesc,theo.
ingrid Marti, 19 Iunie 2012
buna ziua. ar fi util (foart util) daca cineva ne-ar pune la dispozitie o persoana de contact (tel, mail) din cegeka romania.I.
Ghita Sambata, 7 Iulie 2012
Grupul Cegeka are momentan 2 firme in Romania Inside Software si Cegeka. Intr-un viitor apropiat se vor uni cu numele de Cegeka Romania. De aceea toate angajarile se fac acum cu ...
laurian Joi, 6 Decembrie 2012
cam cat castiga un Operations Manager la Cegeka?
haxxy Miercuri, 12 Decembrie 2012
M-ar interesa si pe mine cam ce salarii sunt. M-au sunat pentru o pozitie de System engineer si nu prea am chef sa ma deplasez pana in sect 3 daca salariul e sub 2000Euro :)
aiudev Vineri, 22 Februarie 2013
Iti faci treaba si nimeni nu are nimic cu tine, :) Volumul de munca nu este exagerat, sunt momente in care pur si simplu nu ai ceva propriu-zis de facut, dar sunt si momente in ...
onn Miercuri, 13 Martie 2013
care e programul saptamanal ,zile libere, salariul pentru un support engineer? cum e echipa?
Bo Vineri, 12 Aprilie 2013
Are cineva idee la nivelul 2 sau 3 cam pe unde se intart sumele salariale?
fost_angajat Miercuri, 24 Aprilie 2013
Salut,Eu am lucrat la ei un an de zile ca si support technician level 1 si mi s-au parut ok.Trainingul de inceput este foarte ok si pe o perioada destul de lunga, oamenii in mare ...
mama Duminica, 28 Aprilie 2013
@fost_angajatai ceva sfaturi pt interviul cu managerul?ce intrebari sunt ce profil cauta etc.tu ai fost pe o limba straina?ce salarii sunt pe entry-levelmersi
me_bis Sambata, 25 Mai 2013
Hello all,Imi poate spune cineva cam care sunt salariile pentru Team Leader First Line ?Va multumesc !
andreea Luni, 27 Mai 2013
Asadar fost_angajat despre ce salariu vorbim pentru pozitia in care ai fost?
Gilda Sambata, 1 Iunie 2013
Faceti diferenta intre departamentele companiei din RO.Exista partea de software development si partea de support pe infrastructura cap-coada a clientilor. Managementul e diferit ...