Forum despre Chorus Marketing and Distribution

posibilangajat Marti, 29 Ianuarie 2013
Buna ziua!
Incerc sa aflu mai multe informatii referitoare la postul de inginer tehnico-comercial la chorus m&d.
Am fost la un interviu si vor sa ma angajeze, insa nu stiu la ce sa ma astept.
V-as fi foarte recunoscator daca mi-ati da cateva pareri referitoare la aceasta companie( seriosi sau neseriosi).
Multumesc!
maria Marti, 17 Decembrie 2013
Corect ce spune viteazu...mare atentie cu ei.Te angajeaza si te dau afara fara sa te anunte in prealabil.
SilviuS Joi, 7 Ianuarie 2016

Buna ziua,
Urmeaza sa ma duc la un interviu pentru postul de inginer. Poate cineva sa imi confirme parerea celor de mai sus, si daca se merita sa ma duc pana in Otopeni pentru "salariu foarte atractiv"?

Remus72 Sambata, 23 Ianuarie 2016
@SilviuS - ai fost pana la urma la interviu ?

Tot ce pot sa-ti spun este ca angajeaza (au anunturi postate) aproape in fiecare luna, fie ca vorbim de ingineri, fie de gestionari, manipulanti marfa, sau ajutori de gestionar.

Si asta in interval de cel putin un si jumatate de cand urmaresc fluxurile locurilor de munca pe diverse site-uri de profil.
SilviuS Luni, 25 Ianuarie 2016
Din pacate nu am putut sa ajung la interviu. Si nici nu m-am stresat foarte tare sa ajung datorita comentariilor de mai sus.
Nobody Sambata, 14 Mai 2016
Pentru anuntul *electrician tablouri electrice* de pe bestjobs ne poate da detalii cineva care lucreaza sau a lucrat la Chorus?Ce mediu de lucru este? Ce inseamna "salariu ...