Forum despre Cora Romania

aaa Marti, 4 Martie 2014

Exista sindicat la Cora?

Lex Joi, 8 Mai 2014
Se merita sa lucrii ca si receptioner marfa ? Si care ar fii salaru ? Multumesc!!
monika Luni, 19 Mai 2014
despre oracle database administrator,are cineva detalii ?
Multumesc.
candidat Luni, 16 Iunie 2014
Pt postul de asistent mkt a fost cineva la interviu? Aveti idee cam ce salariu ofera?ms
Marius Luni, 14 Iulie 2014
Buna ziua!

Am fost chemat la un interviu la Cora pentru un job de lucrator comercial. Am nevoie de o informatie, poate ma poate ajuta cineva. Salariul se poate da si in mana? intrucat toate conturile mele sunt blocate si nu pot lua banii pe card. Astept cu nerabdare un raspuns, va multumesc!
alina Vineri, 22 August 2014
am fost chemata la interviu la cora lujeru pt departamentul marketing stie cineva cum este programul sau cat este salariul?ms
anca Sambata, 23 August 2014
Mi-a zis o prietena ca lucreaza la Cora la departamentul marketin cu program de la 9 la 18 si lucreaza lunea,martea,miercurea,sambata..as vrea sa stiu salariul? stie careva?
ana Miercuri, 27 August 2014
si eu sunt interesata de programul si salariul pentru asistent marketing la cora,macar aproximativ.stie cineva?
Alina Duminica, 26 Octombrie 2014
Pt casier:
-934 brut + bonuri. Net,impozitand si bonurile din salariul brut, 630 + 180 lei in bonuri cu stampila de Cora.
-programul este de 40 de ore pe saptamana. Intr-o zi se pot lucra 6 ore,in alta 9,in functie de cum au nevoie. Pauza de masa-30 minute.
-un singur weekend liber pe luna.
-acte necesare : copii de pe certificatul de nastere (si de pe cel de casatorie,daca este cazul) , de pe buletin , de pe ultimul act de studiu , adeverinta de la medicul de familie si cazierul.
mikki Vineri, 14 Noiembrie 2014

Cum e atmosfera la Cora Ploiesti stie cineva ??? Sefii ?

Eu Joi, 27 Noiembrie 2014

La Cora Ploiesti e destul de liniste si calm.
Treaba e simpla cu salariile : nu iti convine, nu accepti...nu te obliga nimeni. Daca accepti, nu te plange.
Legat de partea cu resursele umane...nu vreau sa comentez...in orice companie exista lucruri bune si rele, depinde de fiecare cum se descurca, cum isi face treaba si cum are noroc...

BARAJOS Sambata, 10 Ianuarie 2015
Se fac iar angajari la Cora Bratianu Constanta! Cam care este mediul de munca si salariu, colectiv.. etc? se merita sa merg la interviu??
George90 Luni, 12 Ianuarie 2015
Salutare! Am si eu o intrebare. Ce analize cer cei de la Cora pentru angajare?
myha Vineri, 28 Octombrie 2016
Buna!
Stie cineva cam ce salariu are un casier la cora Bacau si cum e cu programul,e o saptamana schimbul 1a doua schimbul 2?