Forum despre Danlor Concept Security SRL

ADMIN - undelucram.ro Joi, 28 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Danlor Concept Security SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Danlor Concept Security.

ovidiu Joi, 13 Martie 2014

Aceasta firma de paza am lucrat eu in perioada de 21.01.2014, te angajeaza si nu platesc te mint ca ei dau salariile la timp ca nu au probleme financiare te muncesc o luna doua si dupa aia iti spune sa nu mai vi la munca.Angajeaza pe alti si le face la fel sunt foarte multi care si-au luat tepe cu bani,eu de exemplu am de luat de la ei 1300 ron salariu pe o luna jumatate.Nu va mai angajati la aceasta firma de tepari si excroci,daca nu doriti sa munciti degeaba in folosul comunitati.Au mai multe firme printre care si Sinergi security si danlor concept security, feritiva sa va angajati la aceste firme de tepari.

negru Miercuri, 28 Mai 2014
Eu am lucrat la aceasta firma 4 la ob r t v buc si din salariul pe 4 luni nu am luat nimic .Ca sef de tura aveam 1400 ron pe luna deci5600 ron si aici nu se adauga turele lucrate in plus pe care oricum nu mai vad nimic Pe data de 01 04 2013 am dat firma in judecata si pana acum am avut 2 infatisari la tribunal .Pe data de 03 06 2014 estwe ultimul termen de judecata dupa care sper sa mi si sunt sigur de asta sa mi se faca plata salariilor pe lunile lucrate la ei respectiv 09 2012 ian 2013 P S .FERITI VA DE ACEASTA FIRMA DE TOT RASUL