Forum despre Deichmann

mirelutza Duminica, 30 Septembrie 2012
stie cineva ce salarii sant la deichmann,aveti idee in ce consta interviul sant chemata la un interviu si m-ar interesa citeva informatii,despre interviu,
miha Duminica, 30 Septembrie 2012
pe ce pozitie te-au chemat mirelutza?
mirelutza Duminica, 30 Septembrie 2012
am fost chemata pe postul de vanzatoare
any Vineri, 5 Octombrie 2012
680brut
mirelutza Vineri, 5 Octombrie 2012
any sa inteleg ca asta e salariu pentru part time
me Duminica, 7 Octombrie 2012
acesta (685lei) este salariul brut pt 80 ore/luna. nu exista full time in deichmann. in unele luni si unele magazine se fac si ore suplimentare. in plus, ai al 13lea si al 14lea salariu si 3 perechi de incaltaminte gratuite pe an.
in fine, ideea e ca salariul este mult prea mic pentru munca pe care o depui. eu am fost sef de magazin la ei si pot spune acest lucru. Stiu prea bine cat ceream angajatilor, ca dee, si pe mine se puneau presiuni de mai sus.
in acest moment lucrez tot ca sef de magazin in alta parte pe un salariu mai mult decat dublu fata de ce primeam de la ei
eu Marti, 8 Ianuarie 2013
imi poate spune cineva ce salariu e pentru Suport Service Clienti? Iar 4 ore in intervalul 8-18 ce inseamna de fapt: poti merge oricand 4 ore in acest interval sau sunt stabilite dinainte ?
Unde este sediul lor? Va multumesc mult.
Laurine Marti, 8 Ianuarie 2013
Nu mai mintiti ca la postul de vanzatoare un salariu este de 680 lei brut. Asta inseamna ca muncesti pe nasturi!!! In medie in Romania un salariu pentru vanzator lunar este de 700-800 ron net la care se mai adauga un procent obtinut din vanzarile lunare ale magazinului! Multumesc frumos!
caty Marti, 15 Ianuarie 2013
As dori sa stiu si eu mai multe despre postul Suport Service Clienti. Cum e la interviu si cam cat este salariul?
alina Luni, 21 Ianuarie 2013

am lucrat eu la deichmann.Aveam salariu 550 lei +bonuri+comision din vanzari dar toate adunate nu ajungeau la 700 lei.Toate posturile sunt pe part time si te muncesc de iti sar capacele.am stat 3 luni si acum dupa 5 luni de cand am plecat de acolo inca mai am dureri de spate de la cutiile imense pe care le caram si de la statul in picioare.Parerea mea...nu se merita

sole Marti, 2 Aprilie 2013
Dar salariu de 1100 ron plus comision din vanzare care ajunge pana la 380 ron /luna , asta la 6 ore lucrate pe zi cum vi se pare ?????
lili Joi, 4 Aprilie 2013
mi-ar placea sa stiu de la cei care au lucrat acolo cum se dadeau concediile de sarbatori??
raisa Joi, 9 Mai 2013

Nu cred in acest salar de 1100 ron, doar nu la Deichmann.eu am plecat de la leonardo ca era bataie de joc si as vrea sa merg la Deichmann doar ca e part-time si nu prea imi surade ideea.Se lucreaza si 6 ore cumva acolo ptr acel salar?

g Sambata, 1 Iunie 2013
pana la urma poate cineva sa confirme ce salariu ia un vanzator la deichmann acum? va rog ar ajuta enorm informatia?
zuza Luni, 3 Iunie 2013
707 lei brut + comision + bonuri de masa + al 13.lea si al 14.lea salariu + 3 perechi gratuite de incaltaminte. Asta este oferta deichmann pentru un program de 20 ore pe saptamana
Alex Marti, 16 Iulie 2013
536 in mana cam putintel...la alte firme pentru 6 ore primeai 900 ron ...
alex Marti, 6 August 2013
ce te retine sa mergi la alte firme! sau chiar sa le combini!
john Marti, 1 Octombrie 2013
pentru postul de sef de magazin care este oferta salariala?
Marcela Luni, 20 Ianuarie 2014
Un contabil care nu are foarte multe responsabilitati? Cat sa cer la interviu? -Bucuresti
Clara Sambata, 25 Ianuarie 2014
Si eu am fost chemata la al doilea interviu pentru postul de contabil. Deci, merita sau nu sa lucrezi la ei pe postul asta?