Forum despre DHL International Romania

anonim Joi, 17 Ianuarie 2013

Salarii mici pt toate pozitiile comparativ cu volumul de munca si cu cerintele de calitate.

cineva Sambata, 19 Ianuarie 2013

Lucrez in DHl de ceva ani, si pe masura ce timpul trece cerintele lor in procesul de livrare End-to end devin tot mai exigente, deh ...globalizarea asta. Targeturile sunt atat de mari, ca sunt greu de atins si presiunea zilnica din partea sprv si mgr este foarte mare. Ce m-a deranjat constant a fost partea de promovare, posturile se scot intern la concurs, dar se alege subiectiv. Pentru cineva care isi doreste " liniaritate" in cariera este binisor si un loc caldut.

anonim Duminica, 2 Iunie 2013
Ce program de lucru au , agenti, curieri ,it ?
Mistocu Sambata, 27 Iulie 2013

Dragilor, salariile sunt intradevar mici in comparatie cu alte companii similare, asa cum mentiona cineva mai sus. Cerintele sunt din ce in ce mai mari fara sa ti se ofere nimic in schimb.
Pacat ca se urmeaza un trend descendent si strategia nu este gandita in detaliu.

anonim Miercuri, 30 Aprilie 2014
Am fost chemat la un interviu pe partea de vanzari in Timisoara. Puteti sa-mi spuneti ceva despre DHL Timisoara?
twine Joi, 22 Mai 2014
Ce salarii au cei care se ocupa de importuri , de vamuire ?
Mogly Miercuri, 7 Ianuarie 2015
Salut, este cineva pe aici care lucreaza in sediul de la floreasca? Am nevoie de o informatie..as fii foarte recunoscator!
Gazka Sambata, 24 Octombrie 2015
Salutare.Evitati dep Import din Cluj.Totodata mentionez neseriozitatea si lipsa de comunicare a dep HR.Salariul pentru dep Import este aprox 2000 lei.Ma asteptam la mai mult din partea acestei companii.Personal nu recomand.