Forum despre Dr. Pendl & Dr. Piswanger Romania SRL

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 10 Februarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Dr. Pendl & Dr. Piswanger Romania SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Dr. Pendl & Dr. Piswanger Romania.

lime9 Marti, 23 Aprilie 2013
Este o firma de recrutare. M-am angajat prin intermediul lor la OMV Petrom in 2008. Au fost destul de seriosi din punctul meu de vedere. La 2 ani dupa ce m-am angajat am primit e-mail din partea lor deoarece vroiau CV actualizat. Un lucru bun zic eu. E bine sa stai activ pe piata muncii
Candidat Luni, 3 Iunie 2013
Profesionisti.
xyz Luni, 10 Martie 2014
Am colaborat si eu cu ei. Numai de bine. Ceea ce s-a discutat s-a intamplat.
Catalina Miercuri, 19 Martie 2014
As dori si eu sa ma angajez la ei. Mai multe detalii puteti da? sau un e-mail unde pot trimite cv-ul? Multumesc anticipat.