Forum despre Edil Real Estate

stim Marti, 5 Noiembrie 2013

Contractul ala initial se incheie pe 2h/zi si iti cer sa stai 8h/zi plus sambata.
Apoi ti se cere sa mergi sa iti faci PFA.
Nu as recomanda.

george Vineri, 24 Octombrie 2014
Chiar daca unii critica, Edil a oferit sanse mari multor oameni care n-au stiut sa aprecieze, oameni care puate n-aveau experienta, sau absolventi de "facultati de balet" si in final s-au reorientat, eu muncit si au reusit.. Multi si-au luat case si masini lucrand in Edil, prin munca.. E printre singurele agentii in care oamenii sunt selectati intr-un mod profesionist urmand sa li se puna la dispozitie un mediu de lucru profesionist, tehnologizat etc.. Sunt oameni care lucreaza de multi ani in Edil si au devenit persoane de succes.. E normal ca asa numitele "cartite" care nu reusesc sa miste nimic in viata, vor sa fie platiti pe nimic.. Mergeti si lucrati in constructii sau in fabrica pe 800 lei, vedeti e mai bine? Sa lucrezi in Edil, trebuie sa te duca un pic capul, sa fi creativ, sa gestionezi situatii, sa interactionezi cu oamenii, sa ai talent si multi au fost ajutati in asta.. Mai ganditi-va inainte sa postati prostii si carcotasii pot sa-si puna o intrebare simpla.. "Oare problema nu e la mine ?" Numai bine.. ;)