Forum despre E.On Gaz Romania

eu Joi, 29 Noiembrie 2012
ceva de salarii?? eu am auzit niste cifre destul de mari, par prea mari pt a fi adevarate
Dana Duminica, 10 Februarie 2013
Ce salarii se ofera la centrul de servicii nou infiintat in Cluj?
hagi Miercuri, 20 Martie 2013
asta m-ar interesa si pe mine, ce salarii sunt la e.on la cj ? eventual pe engleza sau germana stie cineva ?
mari Miercuri, 3 Aprilie 2013
In Cluj, pe engleza, salariile sunt de la 1700-2500 net, depinde cum iti negociezi la inceput
... Luni, 15 Aprilie 2013
cei angajati au avut experienta sau s-au facut angajari si fara experienta anterioara?
si cate lb straine trb sa stii?
mersi
Roxana Joi, 9 Mai 2013
stiti careva cum e manegementul? tot ca in alte parti....gen cei din Iulius Mall?
metu Joi, 29 August 2013
Si pe mine m.ar interesa cum e managementul, cum se poate promova, avantajele pe care le poate oferii compania, cum sunt TL, echipele....cine e deja in sistem ar ajuta cateva sugestii /opiniii
Alex Luni, 14 Octombrie 2013

eu sunt in AP la E.On Cj si Managerul nostru e neamt, e un tip super. TLs sunt ok, ne lasa sa facem ce vrem. salariile sunt f bune.

lil Luni, 14 Octombrie 2013
e foarte bine.nu regret ca am venit aici,am colegi faini,sefa ii ok
lisa Miercuri, 16 Octombrie 2013

limba engleza e obligatorie daca mai sti si germana e super.
atmosfera e ok training se face la inceput.

clamur Vineri, 25 Octombrie 2013
Imi spune si mie cineva daca se fac la ora actuala angajari la e-on Servicii Cj, si unde se pot trimite CV-urile?
Multumesc.
lee Joi, 14 Noiembrie 2013
joburile disponibile la e.on se gasesc pe site-urile de recrutare
unu Sambata, 23 Noiembrie 2013
Salutare, stie careva daca se vor face angajari si pe limba franceza, la e-on service cluj ? merci
alex Duminica, 1 Decembrie 2013
de franceza inca nu se stie nimic...cred ca va fi nevoie mai tarziu (in 2014 sau 2015,depinde cum se misca proiectele)
ray Vineri, 13 Decembrie 2013
in afara de procesele preluate(tranzitii), ce alte posibilitati sunt in companie? stie cineva sa-mi zica? as vrea sa compar cu genpact (unde lucrez acum)...
kary Sambata, 18 Ianuarie 2014
Este adevarat ce se vb pe piata ? Cum ca daca ai ceva experienta poti intra si cu 3000 net? Cum este managementul? Munca e lejera sau complexa? Te dezvolta profesional? Eu am un job bun acum si vreau sa stiu daca merita efortul sau nu.
jane Duminica, 19 Ianuarie 2014
salariile sunt mai bune decat la concurenti. managementul ii ok, munca mi se pare f faina mai ales pt incepatori sau middle level.ca sa nu mai zic de programul flexibil de venire la servici, zile de concediu, etc.eu nu regret.
Mickey Sambata, 15 Februarie 2014
stie cineva cum sunt salariile pe AP engleza, daca vii cu experienta 2 ani pe AP? Multumesc
Ina Marti, 8 Aprilie 2014
Recomand aceasta companie. In Cluj nu au competitori : stil de management, abordare, colectiv
lili Luni, 28 Aprilie 2014
Stie cineva ce salarii sunt la centrul de servicii eon din cluj pe un post de junior accounting clerk cu germana? entry level. Multumesc!