Forum despre ERB IT Shared Services SA

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 5 Martie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma ERB IT Shared Services SA, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de ERB IT Shared Services.

monika Joi, 17 Aprilie 2014
as dori si eu mai multe detalii despre jobul ORACLE DATABASE ADMINISTRATOR,
si despre atmosfera, salarii, mediul de lucru.
Multumesc
Mihai Vineri, 2 Mai 2014
as dori sa stiu daca are cineva detalii referitoare la aceasta companie, atmosfera de lucru, salariile.Sa inteleg ca, ca pana acum nu a postat nimeni, asta inseamna ca e o firma serioasa, si angajatii sunt multumiti.
Merci.
un angajat Joi, 22 Mai 2014
observ ca nu a postat nimeni nimic despre aceasta firma,exista doua posibilitati:
1. angajatilor le este teama
2. angajatii sunt foarte multumiti, varianta care sper eu sa fie adevarata.
me&i Miercuri, 4 Iunie 2014
as dori si eu detali despre aceasta firma,ma refer la salarii,atmosfera de lucru si colegi.
Multumesc anticipat
der Joi, 6 Noiembrie 2014
Vreau sa spun din prima ca nu sunt nici frustrat, nici, nici suparat pe ERB, incerc sa las un review obiectiv si atat. Am fost sunat ptr interviu, a ramas ca mi se ofera detaliile ...
joker Miercuri, 12 Noiembrie 2014
SAlut, ce s-a cerut la testul respectiv(unix)? Pe ce se pune accentul?
der Vineri, 14 Noiembrie 2014
vladut_der@yahoo.com da-mi mail si-ti dau mai multe detalii
Ionut Miercuri, 7 Ianuarie 2015
buna, am fost si eu la interviu si mi-au spus ca nu suna ei decat daca trec de test dar ca pot sa ii sun eu sa cer detalii. Eu am sunat dupa 1 saptamana si mi-au spus ca ...