Forum despre Euro Narcis

ADMIN - undelucram.ro Marti, 11 Septembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Euro Narcis SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Euro Narcis.

dan Miercuri, 12 Septembrie 2012
de evitat, in bucuresti, pentru agenti, masina de serviciu este golf 3, de vreo 18 ani. masina e in regim full-time, dar are gps si nu ai voie sa mergi sambata cu ea, din motive religioase. eu am fost la ei o zi si am fugit
turist de ocazie Miercuri, 12 Septembrie 2012
sunt fratzi cu Mihai Gidea?
@turist Miercuri, 12 Septembrie 2012
atat ai retinut tu? problema mai mare este ca e o masina de 18 ani, in care nu ai nici o siguranta! aveai pauza la forumurile unde il injurai pe gadea?
turist de ocazie Miercuri, 12 Septembrie 2012
da' tu esti fanu' lui? du-te tata sambata la "adunare" si-i spune-i cat de mult il apreciezi. poate ai noroc si te pune la strans "zeciuaiala"
@turist Miercuri, 12 Septembrie 2012
site-ul asta e despre firme, eu am o problema cu firma respectiva, si ma mir ca vine un troll sa vorbeasca despre gadea