Forum despre Euromedica Grup

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 11 Iulie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Euromedica Grup, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Euromedica Grup.

criss Luni, 21 Iulie 2014
Daca ai sansa sa te duci la un interviu la ei o sa iti dai seama cat de neprofesionisti sunt acesti oameni care conduc. Defapt la inceput toate par a fi ok dar cand o sa vrei sa te angajezi nu iti doresti sa semnezi acel contract. Nu recomand!

Daca aveti alte intrebari va pot raspunde cu placere!
marina Marti, 5 August 2014

Buna ziua,
Maine merg si eu la ei la interviu, imi puteti detalia problemele pe care le-ati intampinat?
Va multumesc!

simo Marti, 12 August 2014

Care este motivul pentru care spui ca nu este de semnat contractul?
Poti oferi detalii despre conditiile de munca: program, salarizare, conditii, msina, etc?
Ms mult.
gina Miercuri, 13 August 2014
Buna. Am fost chemata la e pentru un interviu pentru postul de secretara. stiti cumva care este salariu???????
criss Vineri, 5 Septembrie 2014
Salariul este calculat in euro, in jur de 350 fara posibilitate de negociere. Programul este de 8 ore si 30min dar nu se respecta, vei sta mai mult. Conditiile nu sunt rele dar muncesti mult iar satisfactia este mica. Masina de servici e doar in timpul programului dupa ce termini o lasi la sediu in cazul reprezentantilor! Cat despre contractul de munca este jalnic, umilitor chiar! Undeva la 200 de lei.

Postul de secretara este defapt post de vanzatoare, iar mediul este atat de arid incat nu poti rezista mult.

Totusi va recomand sa aveti un interviu, pentru a putea vedea exact mediul dar ce se zice la interviu nu prea are legatura cu munca de zi cu zi.

Mult succes, imi cer scuze pentru intarziere.