Forum despre Euromedica Grup

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 11 Iulie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Euromedica Grup, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Euromedica Grup.

criss Luni, 21 Iulie 2014
Daca ai sansa sa te duci la un interviu la ei o sa iti dai seama cat de neprofesionisti sunt acesti oameni care conduc. Defapt la inceput toate par a fi ok dar cand o sa vrei sa te angajezi nu iti doresti sa semnezi acel contract. Nu recomand!

Daca aveti alte intrebari va pot raspunde cu placere!
marina Marti, 5 August 2014

Buna ziua,
Maine merg si eu la ei la interviu, imi puteti detalia problemele pe care le-ati intampinat?
Va multumesc!

simo Marti, 12 August 2014

Care este motivul pentru care spui ca nu este de semnat contractul?
Poti oferi detalii despre conditiile de munca: program, salarizare, conditii, msina, etc?
Ms mult.
gina Miercuri, 13 August 2014
Buna. Am fost chemata la e pentru un interviu pentru postul de secretara. stiti cumva care este salariu???????
criss Vineri, 5 Septembrie 2014
Salariul este calculat in euro, in jur de 350 fara posibilitate de negociere. Programul este de 8 ore si 30min dar nu se respecta, vei sta mai mult. Conditiile nu sunt rele dar ...