Forum despre Evozon Systems

Cristi Joi, 1 Mai 2014

Despre Evozon de la inceput si pana la sfarsit poti spune un singur lucru: O firma(de outsourcing) low cost, sub toate aspectele. Poate ca idealurile or fi australiene(aka o viziune larga... si intinsa), insa mijloacele si metodele tot romanesti, adica inguste si pe ocolite.

Mihai Marti, 17 Iunie 2014
As fi interesat de un post QA entry dar sunt curios daca la Evozon se cer studii in domeniu IT sau experienta in domeniu sau se se poate invata pe parcurs?
Andrei Luni, 30 Iunie 2014
Atmosfera foarte faina si oameni prietenosi. Un loc perfect pentru entry level, unde poti invata multe lucruri fara sa fii foarte presat. Angajatii sunt incurajati si ajutati sa se dezvolte in directiile in care prefera. Se fac multe training-uri si internship-uri prin care se pot angaja oameni fara experienta si studii in domeniu, atata timp cat au totusi niste cunostinte relevante si vor sa invete. Recomand cu caldura.
Mihai Marti, 1 Iulie 2014
Si aceste training-uri si internship-uri cand se organizeaza se anunta pe site-ul firmei?
Andrei Joi, 3 Iulie 2014
De regula, da. Urmeaza sa inceapa intership-ul de vara si locurile deja sunt ocupate din cate stiu, dar o sa mai urmeze altele.
Vlad Duminica, 12 Octombrie 2014
aici se plateste pe PFA sau carte de munca? multumesc
Dan Duminica, 23 Noiembrie 2014
PFA