Forum despre Exclusive Employment Agency SRL

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 14 Mai 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Exclusive Employment Agency SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Exclusive Employment Agency.

abis Vineri, 23 Mai 2014
se pleaca de la firma asta care stie ?
andreea Luni, 26 Mai 2014
chiar mama mea a plecat cu firma asta in urma cu vre-o 2 saptamani, a plecat la cules de capsuni si a nimerit bine mi-a zis ca e multumita si conditiile sunt ok, pana la urma cred ca o sa plec si eu dupa ce termin cu facultatea
ady Marti, 27 Mai 2014
si eu astept sa-mi vina contractul sper sa fie bine
radu Marti, 27 Mai 2014
buna! si eu am fost sunat azi de firma asta si mi sa oferit un job in austria la padure ca drujbist si saptamana viitoare e plecarea in data de 4
vladut Miercuri, 28 Mai 2014
si eu am auzit de firma asta, mi-a zis un prieten ca si-a facut contract la ei, si daca o sa plece o sa-mi fac si eu contract cu aceasta firma..
george Vineri, 30 Mai 2014
am facut si eu un contract de mediere cu ei si astept sa ma sune dupa data de 26-27-28 mai 2014 dar pina acuma nu ma sunat nimeni astept poate ma suna daca stie cineva mai multe informati despre aceasta firma rog.sa ma contacteze la nr.0762449146 miau zis ca plecare este pe 31 mai dar vad ca nu am primit niciun rasp
ioana Luni, 2 Iunie 2014
si eu astept sa ma sune da am vb cu ei si mi-au zis ca inca nu mi-a venit contractul din strainatate, da saptamana asta au zis ca sigur o sa ma sune Doamne ajuta!
lore Luni, 2 Iunie 2014
nu va mai faceti sperante sinker ati bat banii degeaba ,asa am patit si eu ku fratele si prietenul meu trebuia sa plecam pe 3 martie , 0786629334
ioana Luni, 16 Iunie 2014
hei am fost sunata vineri de firma asta si saptamana asta o sa plec in germania la o fabrica de dulciuri cu contract pe 6 luni... sper sa fie bine
ioana Miercuri, 18 Iunie 2014
astazi e plecarea sper sa ajung cu bine o sa plec cu un microbuz cu mai cativa oameni bafta multa la toata lumea! incercati si voi ca nu e de stat in tara asta
george Miercuri, 18 Iunie 2014
oameni buni eu mia-m ales munca sezoniera la cimp contract pe 2 luni si miau zis ca ma suna pe data de 27 mai find plecarea pe 31 mai cine mai este in situatia mea rog sa ma sune 0762449146 va multuesc???
ileana Joi, 19 Iunie 2014
buna ziua, eu trebuie sa plec pe 21 iunie , dar nu m au sunat asa cum au promis sa mi spuna ora si locul plecarii, iar tel suna mereu ocupat, mai este cineva care trebuie sa plece pe 21 in germania? stie cineva ceva?
doru Joi, 19 Iunie 2014
si eu tre sa plec pe 21 da numa daca ma suna, am vb azi cu ei si au zis ca daca vine contractul pana in 21 ma suna daca nu mai astept putin acu vedem ce o fi
ILEANA Joi, 19 Iunie 2014
nu stiu ce sa mai cred. se spun atatea lucruri rele despre firma asta, tu din ce oras esti? Tu esti tot pt depozit in GERMANIA?
ileana Joi, 19 Iunie 2014
referitor la raspunsul pe care ti l au dat tie, nu gasesti ca era normal sa ne sune si sa ne spuna ca mai sunt ceva intarzieri legate de contracte sa stim si noi?
ady Joi, 19 Iunie 2014
fratilor si eu trebuie sa plec pe 21 dar ink nu am primit nici un rasp trebuia sa ma sune dar ink nimica sa speram k va fi bn
vlad Vineri, 20 Iunie 2014
salut sa lase cineva un mesaj daca a plecat pe 21 vreu sa stiu si eu cat de serioasa este firma aceasta
marius Vineri, 20 Iunie 2014
nu am plecat si nici nu cred ca mai plecam
vlad Sambata, 21 Iunie 2014
Marius trebuia sa pleci la un depozit ?
Si daca ii suni sa le ceri bani ce iti spun