Forum despre Exclusive Employment Agency SRL

george Luni, 23 Iunie 2014
daca le spui ca vrei bani inapoi zice ca 50 la suta din suma tio inapoiaza eu niki la ora asta nu am plecat suntem in 22 fratilor trebuia sa ma sune dupa data de 30 mai si nu ma sunat nimeni nu mai sperati la o plecare ca ma oameni buni ca astia ne duc cu zaharelul pina expira contractele de mediere cu ei si pa va spun eu eu oricum nu mai sper la ei o zii buna fratilor cine este in situatia mea eu am munca sezoniera cu contract pe 2 luni daca ma este cineva rog sa scrie pe acest forum si sam-i spuna va multumesc
andrei Marti, 24 Iunie 2014
cei care aveati plecarea pe 21 iunie in Germania, ce ati facut? ati plecat? va rog, sputi-mi si mie, sa nu-i platesc si eu ca sa-si bata joc si de mine!
magda Joi, 26 Iunie 2014
Sora mea trebuie sa plece pana pe 10 ,sper sa o sune si sa nu fie totul o minciuna pt.ca a platit. 650 lei Sunt foarte preocupata pt ca vad toate comentriile si deduc ca exista multe persoane an aceeasi situatie
marius Vineri, 27 Iunie 2014
Magda, noi trebuia sa plecam pe 21 iunie si nu am facut-o nici pana azi, sa mai speram?
magda Sambata, 28 Iunie 2014
marius tu ai sunat la firma?...si daca ai sunat ce ti-au zis despre plecare?
marius Duminica, 29 Iunie 2014
Magda, ma mint de atunci ca nu au venit contractele si ca nu stiu cand vor veni, sora ta unde trebuie sa plece?
bogdan Duminica, 29 Iunie 2014
 noi trebuia sa plecam pe 24 mai si nu am facut-o nici acum
bogdan Duminica, 29 Iunie 2014
de 2 luni ne zic ca nu au sosit contractele.
magda Luni, 30 Iunie 2014
marius sora mea trebuie sa plece in germania ,cred ca la praz si patrunjel,trebuie sa o sune pe 7 sau pe 8 ca sa le spuna cand ie plecarea .Asteapta sa vada daca o suna..
marius Luni, 30 Iunie 2014
asa ne au mintit si pe noi ca ne vor suna cu cateva zile inainte de 21 iunie sa ne spuna la ce ora si de unde plecam si n au mai facut o nici pana astazi
florin Luni, 30 Iunie 2014
si eu am fost pacalit,trebuia sa plec pe 24 mai si de atunci ma amana cu contractele ca nu au sosit,singura solutie la firma asta e sa mergem mai multi peste ei si sa ne luam bani ...
elena Luni, 30 Iunie 2014
si eu astept sa plec din data de 24 aprilie si nu am plecat nici in ziua de astazi
Vasile Miercuri, 2 Iulie 2014
Eu am fost in Bucuresti pe data de 28 aprilie cu un prieten din Iasi. Trebuia sa plecam in data de 24 mai la ambalat legume si fructe in Germania si nu am mai plecat, cand ii sun ...
marius Miercuri, 2 Iulie 2014
vasile, eu sunt de acord sa fac acea reclamatie, tu ai facut o?
Magda Marti, 15 Iulie 2014
Cei care trebuia sa plecati in Germania ati mai plecat?Lasati un comentariu va rog .
lexa Marti, 15 Iulie 2014
Chiar dau tepe?? Uni zic ca au plecat si k le este bn .. Pnm c sa mai cred?? Am incheiat si eu un contract pentru un depozit in germania .. Tre sa ma sune p 28,29,30 ..
lexa Miercuri, 16 Iulie 2014
magda iti las adresa mea de mess sa imi lasi nr de telefon?? vera_lexa08 .. pentru noi astia cu contract incheiat de exclusive employment agency ce ziceti ne intalnim toti ...
marius Miercuri, 16 Iulie 2014
lexa, eu sunt in aceeasi situatie, putem vorbi pe mess?
ionut Joi, 17 Iulie 2014
iam verificat la anaf si in registru comertului sunt firme noi fara capital...eu am dat banii degeaba sunt sigur de asta.. trebuie sa plec pe 2 august dar mare ar fi minura
ionelanuti Joi, 17 Iulie 2014
bai fratilor trebuie sa plec pe 9 august sunt disperata