Forum despre Exclusive Employment Agency SRL

lexa Joi, 17 Iulie 2014
Ionut si noi tot p 2 aug avem plecarea .. te rog ia adresa mea de mess sa vb acolo .. Marius te astept p mess sa vb .. Ionela vb p mess .. va astept .. vera_lexa08
marius Miercuri, 23 Iulie 2014
noi cei care trebuia sa plecam pe 21 iunie, ce mai facem? are cineva idee? voi ce ati mai facut?
gigi Luni, 28 Iulie 2014
suntem un grup de 4 per. care trebuia sa plecam pe 10 mai.tel.0729968552
gabsy Marti, 29 Iulie 2014

-comentariile pozitive pe care le gasiti sunt adaugate de tipele din birou-face parte din job;
-daca te dai la ei te alegi cu 50 lei inapoi si cu texte gen n-ai adus toate docmentele , oricum au ei grija sa nu le ceara; daca le dai tu, cazul meu: am trimis tot cu confirmare de primire-cazier, fisa medicala, primesti o scrisorica acasa cum ca te-au tot sunat da" n-ai raspuns la telefon.Culmea tupeului. Am sa-mi scot de la Orange lista cu apeluri.

caty Vineri, 1 August 2014
buna sunt Caty si trebuia sa plec cu sotul meu si nasul meu pe data de 19 iulie dar nu am mai plecat am fost la DNA Bucuresti si am adresa de acolo si am depus plangere penala daca vreti sa ma sunati pe nr de tel 0758 653 558
sandra Luni, 4 August 2014
salut! o vecina trebuia sa plece in data de 2 in germania laambalat/ cules fructe. Firma din Germania se numeste Groninger (Gröninger) si in cazul vostru?
sandra Luni, 4 August 2014
vecina inca nu a plecat, aceiasi scuza: nu au sosit contractele. nu ii raspunde nimeni la telefon.
adrian Marti, 5 August 2014

firma e tepara...cel putin asta mi-au dovedit mie pana acum.
am fot pe 4iunie a.c. pentru un post de conducator auto pe germania, iar o doamna de la ei era foarte sigura si foarte convingatoare ca pe data de 21 iunie voi pleca la munca.
de pe data de 4iunie pana in prezent nu am primit abosulut nimic din partea lor doar simpla vorba "nu a venit contractul" ...
Am luat legatura cu ei de nenumarate ori si aceeasi poveste...si spre bucuria mea am avut inspiratia de a inregistra conversatile avute cu ei telefonic in care mi se dadeau asigurari ca pe 21 plec si ca totul va fi ok....acum ma gandesc serios sa-i dau in judecata - nu imi este de cei 650 lei, problema fiind ca sa nu creada ca ei sunt cei mai tari si ca pot fraeri in continuare persoane..

lexa Marti, 5 August 2014
Bani trebuiesc recuperati .. Noi cand am cerut bani inapoi a zis sa ii dam in judecata . Bani nostri sau ales prafu de ei ne mint ne inseala, fac afaceri p spatele nostru afaceristi ..
gigi Marti, 12 August 2014
lasa-ti numere de tel,al meu e mai sus
Alex Joi, 14 August 2014
salut suntem si noi in situatia voastra, 5 persoane trebuia sa plecam pe 9 august dar se pare ca nici nouo nu ne,au venit contractele. cum putem depune o reclamatie penala si noi? 0754597259
ionut Joi, 21 August 2014
Este teapa ...nu va mai duceti acolo ca inecatii...noi organizam un grup sa mergem...avem nevoie de aprox 20 sau mai multi 0768776053 sau 0742153017...daca nu rasp eu...cereti cu ionut
alex Luni, 25 August 2014
lasati si voi comentarii si nr de tel daca plecati de curand sau ati plecat
marius Miercuri, 27 August 2014
ce facem, mergem peste ei?
cristi Miercuri, 3 Septembrie 2014
eu si sotia mea am platit si tre sa plecam pe 20 septembrie asa au spus ei dar dupa ce vad scris pe forum tind sa cred ca e teapa as dori daca a plecat cineva sa ma contacteze pe nr de tel 0733564288 k sa stiu si eu ce voi face k daca e teapa eu as dori sa be strangem mai multi si sa mergem peste ei
gigi Miercuri, 17 Septembrie 2014
din 200 comentarii doar 7 nr. de tel. lasa-ti nr.
Balaban ioan Luni, 29 Septembrie 2014
Eu am plecarea pe 11 octombrie spunet va rog daca e falasa sau nu va rog mai multe pareri
lexa Luni, 6 Octombrie 2014

Imi pare rau sa va dezamagesc dar chiar nu se pleaca cu firma astai, o sa las nr meu de tlf pot fi contactata doar dupa ora 22 saptamana asta ptr k sunt la servici, si in timpul zilei pana in ora 14 0724130089

ioana Miercuri, 22 Octombrie 2014
am cotract pe 8 noiembrie va anut daca am plecat sau am luat teapa
mianos33 Marti, 28 Octombrie 2014

nu mai astptati plecarile.am patit-o si noi(eu si sotul).trebuia sa plecam pe 11octombrie dar nu au mai venit contractele.asa ca cel mai bine e sa ne adunam toti.0756548417.gabriel