Forum despre Expand Health Romania

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 23 Noiembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Expand Health Romania, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Expand Health Romania.

sasu Miercuri, 6 Noiembrie 2013
Cine mai lucreaza in aceasta companie si pe ce divizie sunteti ? Sunt interesata de salariile din alte companii
ioana Luni, 20 Ianuarie 2014
Sunt pe divizia Biofarm. 1600 + bonusuri. Voi?
Mihai Luni, 17 Martie 2014
La cat timp dupa interviu ai fost sunata?
lulu Sambata, 29 Martie 2014
Am lucrat prin ei pt o alta companie.Ei sunt ok, depinde pentru cine lucrezi.
Anghel Sambata, 14 Iunie 2014

Am sustinut un interviu la ei pt un post de rm la Biofarm. Am sustinut 3 interviuri, iar raspunsul final, negativ, l-am primit dupa o luna si doua saptamani, dar asta este alta discutie. Ulterior am fost chemat din nou la o discutie in cadrul Expand.

Mi-a oferit un amarat de post la o alta companie pe un salariu de 1000 lei, a spus ca revine si ca-mi trimite documentatia despre ei, eu intre timp sa ma gandesc daca sunt dispus sa accept, lucru pe care evident nu l-a mai facut.

Una peste alta, depinde f mult cu cine dati interviul :)