Forum despre Farmexim

AZOMURES1 Luni, 20 Mai 2013

Buna! Ma intereseaza cum se misca firma in aceste vremuri tulburi, merita sa ma alatur echipei , ce asteptari ar trebui sa am, ce riscuri de luat in calcul, etc .

nicu Luni, 29 Iulie 2013
Stie cineva ceva despre Farmexim Cluj?
eu Joi, 10 Octombrie 2013
doresc si eu detalii despre firma farmexim,mai exact despre mediul de lucru din depozitul de langa bucuresti,stie cineva ceva?
miki Marti, 3 Iunie 2014
Daca se poate mai multe detalii?

Multumesc!
ala Luni, 16 Iunie 2014
Buna!Care este programul unui lucrator in depozit?Cu cat este remunerat?Depozitul este pe centura....transportul este asigurat?Au un post liber si vreau sa stiu la ce sa ma astept........multumesc.
miki Miercuri, 24 Septembrie 2014
depozitul din constanta are nevoie de lucrator in depozit...ma puteti ajuta?nu stiu nimic despre ei...ce salarii au?daca e o firma serioasa?merita sau nu sa te alaturi echipei?...multumesc
Ana Vineri, 10 Octombrie 2014

Programul in fiecare zi este pana la ora 18:30-19, se lucreaza mai mult de 13 ore si pleci acasa cu un salariu de 1500 lei chiar si in vanzari daca iti faci targetele gasesc alte motive de penalizare si tot asa.

nuni Duminica, 19 Octombrie 2014
Merg la un interviu ptr operator vanzari prin relefon.Ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii despre salarii si program?Am fost chemata si ptr alt job si nu stiu la ce sa astept.
Deutsch Marti, 21 Octombrie 2014
Buna ziua,
Doresc sa imi dea cineva detalii legate de postul de Credit Controller disponibil in cadrul departamentului financiar de la sediul din Balotesti. Este un nou post creat sau s-a eliberat prin demisie, concediere? Care ar fi partea de remuneratie pe o astfel de pozitie?
Multumesc anticipat pentru lamuriri.
Dana Vineri, 19 Decembrie 2014
Pentru operator vanzari stie cineva ce salariu ofera? Si conditii de munca?
Maximuss Miercuri, 16 Decembrie 2015
cum e interviul?