Forum despre Gamabell Exim - Meli Melo

mimosa Vineri, 25 Ianuarie 2013
eu am lucrat in 2009 si aveam salariu super fain pentru vremea aia in vanzari.... 1300 LEI net, orele suplimentare erau platite, am fost in team building la Izvorani, intradevar, se sta mult in picioare, dar e un job in vanzari, si astea sunt cerintele. salariul intradevar e platit la negru ( 800 Lei pe cartea de munca). Pentru vremea aceea a meritat. (eram si studenta) si lucrand ture de dimineata / dupa masa le-am imbinat destul de bine.
just me Miercuri, 20 Martie 2013
Si eu am lucrat in perioada2006-2008;dp meu d v este un job pentru studenti.Salariu bun,dar statul in picioare cate 12 ore te omoara.In schimb oamenii sunt seriosi,se organizeaza periodic traing-uri si teambuilding-uri.
Alex Joi, 23 Mai 2013
Dar acum in 2013 cat este salariul ?
ana Sambata, 1 Februarie 2014
Si pe mine ma intereseaza. ..
Valentina33 Joi, 25 Iunie 2015
2015. M-am angajat de curand, salariul este de 1200 ron, full time. O sapt. de dimineata, una de dup-amiaza si o zi din weekend lucrata o data la 2 sapt. 12 ore in ziua respectiva.
anisia Luni, 16 Noiembrie 2015
Buna Valentina, 1200 net sau brut? programul zilnic e de 6 sau 8 ore?
larisa23 Duminica, 22 Noiembrie 2015
Și eu as vrea sa știu câteva detalii. Am interviu marți. .cam ce întrebări vor pune?
lorre Miercuri, 27 Ianuarie 2016
buna in momentu de fata se lucreaza 8sau 6 ore in ture dimineata intermediar si dupa masa esti platit la comision si ai 0,8% din targhet+ fixu de 600lei si ai un weekend liber la ...
Florenta Miercuri, 10 Februarie 2016
Am lucrat la meli melo timp de 14 ani, iar dupa atâția ani nu apreciază oamenii si îi dau pur si simplu afara pe motiv ca nu au bani sa i mai plătească. ...rusine pt o ...
gaga Sambata, 27 Februarie 2016
Cine știe sa-mi spuna daca pe perioada contractului de la inceput de 2 luni se poate pleca la zi daca nu-ti place?