Forum despre GGM Marketing Accord

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 9 Septembrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma GGM Marketing Accord, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de GGM Marketing Accord.

RalucA Marti, 18 Septembrie 2012
tocmai am fost sunata de GGm marketing Accord? cum e..chiar nu stiu daca sa ma duc la interviu avand in vedere ca au program de luni pana vineri si nu prea ajung pe la facultate,macar sa merite:)
Ionut Marti, 2 Octombrie 2012
Am lucrat la ei o luna si un pic.
Ca sa fie clar, ei sunt o firma de brokeraj pentru Forex.
Salariul: nu stiu daca s-a schimbat ceva intre timp, dar intr-un timp era 250 euro fix plus comision 2% din sumele investite de clientii adusi de tine.
Suna bine pana aici, dar pentru fiecare minut intarziat primesti amenda de la 10 la 40 euro. Pentru fiecare injuratura la fel amenzi mari.
Daca vrei sa pleci la 6, cand e gata programul nu te lasa, te mai tine minim o ora. O data am plecat la 10 de acolo.
Contract ai, dar e pe 2 ore. Stresul e imens, obosesti psihic, dai telefoane non stop, te doare gatul pentru ca terbuie sa urli, nu auzi ce zice clientul, 2 clienti din 3 te injura pentru ca sunt asaltati cu apelurile, e groaznic.
Meseria poate fi banoasa, dar asta in conditiile in care lucrezi la o firma serioasa, care pune pret pe angajat.
Ei se prezinta sub numele de Forex24, sediul il au prin Belize.

Aveti grija ce faceti, lucrand cu ei va supuneti la multe riscuri, o sa fiti nevoiti sa mintiti clientul si sa-l saraciti efectiv.
Eliza Luni, 8 Octombrie 2012
Wow, am si eu interviu maine la ei, am inteles ca salariul este de 300 de euro, dar in conditiile astea nu se merita.
maria Miercuri, 10 Octombrie 2012
Am si eu astazi interviu la ei....mai stie cineva ceva?!!
maria89 Miercuri, 10 Octombrie 2012
ati fost la interviu cum e?trebuie sa ma duc si eu maine si as vrea daca este posibil sa imi spune.ti daca se merita sa ma deplasez pana la sediu lor
dee Miercuri, 10 Octombrie 2012
si pe mine m-au sunat sa ma duc maine la un interviu.Ideea e ca am extrem de multa nevoie de bani..si nu stiu daca mi-as permite in conditiile zilelor de acum sa am pretentii de a lucra in lux.Vreau sa stiu si eu cam cu ce te baga in seama la marele interviu :-??
maria Miercuri, 10 Octombrie 2012
O sa intru si o sa va spun. am mari emotii
maria Miercuri, 10 Octombrie 2012
La interviu nu am aflat prea multe...este vorba de forex24. s-a pus accentul pe bani..cati bani se pot face. si am mai aflat k programul este de 9 ore, pt k esti obligat sa ramai de la 18 pana la 19 zilnic pt un mini train. sa spuna probabil fiecare ce a facut.
lari Miercuri, 10 Octombrie 2012
astept opinia ta maria, pt ca si eu am maine interviu la ei. merci.
ioana Marti, 16 Octombrie 2012
buna,am fost sunata astazi si eu de cei de la ggm marketing, mi s-a spus ca programul este de la 9 la 18 de lunii pana vineri,cu pauza de masa,salariu 300 de euro. maine sunt programata la interviu,si as avea o intrebare,pt cei care au fost deja la interviu,este interviu individual sau de grup? va multumesc
Mara Marti, 16 Octombrie 2012
Buna, am fost si eu sunata astazi de catre cei de la GG Marketing, maine avand un interviu cu ei...am fost incantata de ceea ce mi s-a spus la telefon...dar acum cand am citit comentariile voastre ma gandesc daca are rost sa mai imi pierd timpul cu asta. Cam stiu ce inseamna Forex ...si mai ales daca este un stres foarte mare, nu cred ca se merita! daca are cineva mai multe detalii despre cum decurge interviul, as fi recunoascatoare! mersi
deea Miercuri, 17 Octombrie 2012
Buna! Mara, la ce ora ai interviul? si eu sunt programata tot maine. Ms.
yeah me Miercuri, 17 Octombrie 2012
Si eu am maine interviu la astia...la un 17:30...si astia intra i. aceeasi categorie cu cei de la Toptrade by Finexo...M.au sunat azi,nu am avut tel langa me,in plus era si pe silent,nu cunosteam nr asa k am trimis un sms,m.au sunat dupa cateva minute...in timpul asta am dat un search in jurnal apeluri si am observat ca mai aveam un apel ratat din data de 26 sept de la acelazi nr.
Dupa cum spuneam,m.au sunat din nou,mia zis k e dijn partea GGM Marketing Accord,si am setat interviul pe maine,btw,niciodata nu pot schimba ora,doar ziua daca vreau k atunci e trade managerul disponibil...am acceptat pe maine,la 17:30.
Insa mi.am amintit k m.au mai sunat si pe varade vreo 3 ori zi atunci,setasem si atunci un interviu,aceeasi ora(17:30),astea sunt disperati,suna pana dau de tine,in plus te suna dupa alte numere...
yeah me Miercuri, 17 Octombrie 2012
eu personal,nu ma duc...am citit si comm.ul lui Ionut:-(
q siguranta e un interviu de grup(intreba cnv mai sus).
ii asociez pe astia cu cei de la Top Trade by finexo,va recomand sa cititi comm.urile ...la noi,firmele de brokeraj isi fac treaba u studentasi ,si toate persoanele care chiar au nevoie de un job,isi bat joc...aaaa ,si mie l fel mi.au zis de un sal de 300 fix..
P.S.ptr. fetele care se duc maine,va astept cu detalii,sa stiu ce am pierdut
Bafta maxima!
Raluca Joi, 18 Octombrie 2012
buna, am fost si eu sunata astazi si m-am programat la un interviu pt maine, dar dupa ce am citit aici cu siguranta nu ma duc, mai ales k am lucrat si eu o luna de zile la aston market care au acelasi domeniu de activitate cu GGM Marketing Accord, si este un stres imens, acolo trebuie sa dai telefoane nonstop, la fel nu ai voie sa intarzii (mi-am luat amenda :D), nu te lasa sa pleci la ora 18, asa ca dupa ce am citit in comentul lui Ionut, imi dau seama k este la fel, eu nu recomand decat daca va place sa fiti injurati la telefon, si daca aveti rabdare sa stati cu telefonul nonstop la ureche sa incercati sa convingeti lumea sa tranzactioneze pe bursa.
georgiana Marti, 23 Octombrie 2012
Toti spun ca au fost programati la interviu, dar nu spune nimeni cum s-a dsfasurat...deci??
turist de ocazie Marti, 23 Octombrie 2012
mergi tu, afla si vii si ne povestesti si noua :-bd
laly Miercuri, 24 Octombrie 2012
Lasa ca va spun eu , o sa ma duc azi la 5 jum ... chiar sunt curioasa ! :))
mirela Miercuri, 24 Octombrie 2012
si eu tot maine trebuie sa ma duc, la 17 30 :)) ma miram eu de unde au astia cv-ul meu , mai ales ca eu de un an si jumatate nu mi-am mai depus niciun cv...salariul este relativ ok, doar ca na, e forex