Forum despre Glenmark Pharmaceuticals

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 1 Iulie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Glenmark Pharmaceuticals, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Glenmark Pharmaceuticals.

?? Joi, 6 Februarie 2014
Nimeni ??
E bine Marti, 8 Aprilie 2014
E bine aici stai linistit.
razvan Marti, 15 Aprilie 2014
Salariu se da pe data stabilita a fiecarei luni?
Iar in speta pe data de 5aprilie chiar inainte de paste sau trimestrial doar luna aceasta?
Anghel Sambata, 14 Iunie 2014
Am sustinut doua interviuri la ei, culmea ambele in aceeasi zi :| Primul cu direct de vanzari si al doilea cu hr-ul, a durat aprox o ora fiecare interviu, au spus ca ma anunta insa nimeni nu s-a deranjat sa dea un tel...f neseriosi
De subliniat ca daca nu-ti faci targetul dupa primele trei luni esti dat afara, cel putin asta mi s-a spus la interviu :)