Forum despre Goodyear Dunlop Tires Romania SRL

iorga Vineri, 15 August 2014
Nimeni, nimic?
user Luni, 25 August 2014
mi se pare incredibil ca dupa un interviu sa nu ti se dea un raspuns si sa astepti ca prostu (fie el pozitiv, fie negativ). acest lucru s-a intamplat la aceasta firma, firma care initial mi s a parut foarte ok
motanul garfield Vineri, 31 Octombrie 2014

Va salut.
Am lucrat la aceasta firma cu ceva timp in urma la departamentul de relatii clienti. Nu va recomand. Eu am plecat pentru ca aveam salariul cam jumatate cat aveau cei 4 veterani si eram pusa sa fac 2 joburi nu unul. Exact 2 fise de post. In plus stateam peste program si nu primeam nici macar un multumesc. Nu te invata nimic, training nu iti fac si apoi te trezesti ca vine un veteran din asta la tine, iti explica in 10 secunde ce sa faci si apoi tipa la tine daca ai intrebari. Va salut

eu Joi, 20 Noiembrie 2014
Lucreaza cineva la departamentul de contabilitate? Pareri, impresii puteti oferi?
eu Marti, 23 Decembrie 2014
A primit careva feedback dupa interviul final pt noul SSC? Eu am avut 3 interviuri si nu am primit niciun rsp chiar si dupa ce am cerut feedback. Neseriozitate!
eu Vineri, 2 Ianuarie 2015
Pe ce pozitie ai fost la interviu?Are cineva detalii despre tranzitia care abia a inceput?
mihai_petre Joi, 26 Mai 2016
Compania Goodyear-SSC din Floreasca are un mediu ok de lucru, fiind recomandata mail ales celor cu varsta de 25-28 de ani care vor sa isi consolideze o cariera in contabilitatea ...
Auser Duminica, 27 Noiembrie 2016
Compania este mica in Bucuresti, posibilitati de avansare mici spre deloc (mai ales pt job-ul cu limba straina pt. care am aplicat). Mi se tot spunea faptul ca avansarea se face ...